Home / Wiadomości / Wydarzenia / Kulturalia 2010 – spotkanie z grami w Opolu

Kulturalia 2010 – spotkanie z grami w Opolu

Kulturalia 2010 to impreza organizowana przez samorządy studenckie opolskich uczelni wyższych. Jedną z atrakcji, tej sześciodniowej imprezy, jest spotkanie organizowane przez Opolski Klub Gier planszowych „Planszowe Opole”. Na stołach zagoszczą klasyczne („klasyka” w znaczeniu pozytywnym :) ) planszowe tytuły oraz najnowsze, tegoroczne produkcje. Hitów nie zabraknie.
Spotkanie odbędzie się w dniu 8 grudnia br. (w godz. 18:00 – 22:00) tradycyjnie na terenie Politechniki Opolskiej (ul. Mikołajczyka 16, budynek „Łącznik”, sala nr 14).
Nasz Klub zaprasza osoby już grające i znające temat, ale również tych, którzy dopiero chcą poznać jak obecnie wyglądają gry planszowe i jak można z nimi miło spędzić czas. Będziemy pomagać nowicjuszom, tłumaczyć nowe tytuły oraz częstować ciasteczkami, a wszystko po to aby ten wieczór był miłym spotkaniem z grami planszowymi, które wszyscy tak bardzo lubimy, a chcemy tym „zarazić” innych :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszówki w Spodku – (GFoto)relacja

Okiem Pingwina Planszówki w Spodku. Edycja czwarta za nami. Internet huczał, więc kto go śledził wie wszystko, a dla tych co nie śledzili mainstreamu tylko napiszę że atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała (ale reżim sanitarny staraliśmy się pilnować – bez uszczerbku oczywiście dla dobrego samopoczucia) i Planszówki w Spodku są imprezą, na której po prostu wstyd nie być ;) Tyle dobra ile się tu przewaliło przez stoiska i stoliki do gry doceni każdy, kto choć odrobinę kocha planszówki. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap