Home | Wiadomości | Aktualności | Przepowiednie na rok 2013 cz. 7

Przepowiednie na rok 2013 cz. 7

❍ Reading Time: < 1 minute

przepowiedniaJest styczeń roku Pańskiego 2013. Różni wieszcze, wróżbici, astrologowie, korzystając ze swoich narzędzi, próbują nam przepowiedzieć nadchodzące wydarzenia. Krzysztof Szafrański z wydawnictwa Granna troszkę tej przyszłości pokazał czytelnikom Świata Gier Planszowych i uzupełnił  dla czytelników Games Fanatic.

Rok 2012 był dla nas nadzwyczaj pracowity, wydaliśmy najwięcej premier w historii naszej firmy. 12 nowych Smartów i ponad tuzin gier Granny to ogromna ilość pracy.

Pierwszy występ na Essen i między innymi zatrudnienie Filipa Miłuńskiego zdradzają nieco nasze plany. Ruszyły prace nad marką Granna Expert – nową linią wydawniczą. Ma być skierowana do graczy bardziej świadomych i wymagających rozrywki o wyższym poziomie komplikacji.

Na tegoroczne Essen planujemy dwa nowe mocne rodzime tytuły z tej serii. To długo wyczekiwany „Dom” (nazwa robocza) Adama Kałuży i „Życie” Filipa Miłuńskiego będą otwierały tę linię wydawniczą.

Niedawno opublikowaliśmy okładkę pierwszej gry na licencji Fantasy Flight Games – wraca do naszej oferty „Hej to moja ryba”. Niebawem wydamy grę, której autorem jest Antoine Bauza. Więcej w tym momencie zdradzić nie mogę, po Norymberdze będzie więcej plotek.

Zatrudniliśmy nową osobę do działu eksportu, znanego w środowisku graczy Warhammera, Macieja „Szamana” Króla, co pozwoli nam rozwinąć skrzydła na nowych rynkach. Mamy też nowocześniejsze maszyny na hali produkcyjnej i naprawdę wiele planów w głowie i na papierze. Na pewno Was zaskoczymy.

 

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*