Home | Felietony | Tajemniczy Mikołaj – czas działać

Tajemniczy Mikołaj – czas działać

❍ Reading Time: < 1 minute

Z lekkim opóźnieniem (ale to wszystko przez olbrzymie zaspy śnieżne na biegunie) każdy z Tajemniczych Mikołajów właśnie powinien otrzymać list z adresem „swojej” osoby oraz z informacjami o sposobach uzyskania zniżek u Pomocników Tajemniczego Mikołaja. Jeśli wystąpiłyby jakiekolwiek problemy, lub ktoś z Was nie otrzymał listu proszę o kontakt.

Dziękuję wszystkim za zgłoszenia, a sklepom za udział w akcji i szczodre zniżki. Ja swoje zrobiłem – reszta należy do Was. Jak otrzymacie już swoje prezentu – napiszcie do mnie. Dzięki temu będę miał pewność, że wszystko jest w porządku i będę mógł stworzyć (ciekawe mam nadzieję) podsumowanie.

5 komentarzy

 1. Szymon, fajne zdjęcie ;-P

 2. Fotki to chyba sobie przygotowywałeś na długo przed tą akcją :)

 3. moze czas na podmiana awatara? ;)

 4. Serdecznie dziękuję mojemu Tajemniczemu Mikołajowi. Pomimo, że miałem grę na liście życzeń i tak byłem mile zaskoczony. Świetny wybór!

 5. Zachecam wszystkich do pisania na maila mikolajowy z informacja, ze otrzymali juz przesylke i co nia bylo. Latwiej mi bedzie zrobic zestawienie.

  Z informacji, ktore otrzymalem do tje pory wynika, ze NIKT nie wytrzymal do swiat z otwarcie prezentu :-).

  A co do fotek – zwykle wybieram je dopiero podczas pisania wpisu – czasem cos wpadnie w oko, co koniecznie trzeba umiescic.

  A co do zmiany avatara – bardzo dobry pomysl ;-).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*