Home / Targi w Essen / Essen 2010 / Lista gier na GRAMY

Lista gier na GRAMY

Na stronie festiwalu GRAMY pojawiła się zaktualizowana lista gier, które będą dostępne w naszej wypożyczalni. Najważniejsze z nich zostały zebrane na naszej liście 20.gram – te gry wyjaśni Wam każda osoba z obsługi i polecamy je początkującym. W naszej wypożyczalni znajdziecie od 3 do 5 egzemplarzy każdej z nich, więc każdy powinien mieć szansę zapoznania się z tymi tytułami. Znajdziecie tam także 6 gier nominowanych do Gry Roku 2010, wśród nich laureata tej nagrody – Cywilizację.

Pozostałe gry to ponad 250 tytułów, w tym 34 zupełnie nowe, które pojawiły się w naszej wypożyczalni od czasu poprzedniej edycji festiwalu. Oczywiście to nie koniec – tuż przed GRAMY poinformujemy Was jeszcze jakie nowe tytuły z Essen udało nam się dla Was zdobyć, poza tym cały czas przyjeżdżają do nas nowe gry od wydawców i sponsorów – dziękujemy!

Festiwal GRAMY odbędzie się w dniach 6-7. listopada 2010 w Gdyni. Więcej informacji na stronie imprezy: http://www.festiwalgramy.com/.

One comment

  1. Instytut Pamięci Narodowej właśnie poinformował, że na GRAMY będzie też nowa gra – 303 :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszówki w Spodku – (GFoto)relacja

Okiem Pingwina Planszówki w Spodku. Edycja czwarta za nami. Internet huczał, więc kto go śledził wie wszystko, a dla tych co nie śledzili mainstreamu tylko napiszę że atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała (ale reżim sanitarny staraliśmy się pilnować – bez uszczerbku oczywiście dla dobrego samopoczucia) i Planszówki w Spodku są imprezą, na której po prostu wstyd nie być ;) Tyle dobra ile się tu przewaliło przez stoiska i stoliki do gry doceni każdy, kto choć odrobinę kocha planszówki. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap