Home | Wiadomości | Konkursy | Konkurs: Dominion – Cornucopia

Konkurs: Dominion – Cornucopia

Zachęcamy wszystkich graczy lubiących Dominiona (choć nie tylko) do wzięcia udziału w konkursie, organizowanym przez wydawnictwo Bard, z okazji wydania kolejnej pozycji z tej serii –  Dominion: Cornucopia.  Pięć osób ma szansę na wygranie polskiej wersji tej gry. Aby wziąć udział w zabawie należy zaproponować własne tłumaczenie podtytułu Cornucopia oraz napisać dlaczego warto zacząć grać w Dominona. Pięć osób, które otrzyma najwięcej kliknięć „Lubię to” na profilu Facebook/Bard.pl, zostanie zwycięzcami konkursu, który potrwa do 29 marca br. Games Fanatic jest patronem medialnym tej akcji.

 

 

5 komentarzy

 1. Ponieważ nie uznaję żadnych fejsbuków, tą drogą zgłaszam tytuł „Róg obfitości”. Wpisujcie pod spodem zachwyty na temat mojej propozycji, może załapię się na nagrodę? ;-)

 2. a ilu masz znajomych?

  no i gdzie wierszyk?

 3. Sądząc z ilości kciuków przy moim poście, w tej chwili mam trzech znajomych.

  Wierszyka nie będzie, bo nie było takiego wymogu. Ale na pytanie „dlaczego warto zacząć grać w Dominiona” mogę odpowiedzieć:

  Bo bez tego nie można stwierdzić, czy gra nam się spodoba.

  :)

 4. ja idąc śladem tłumaczy tytułów filmowych z zagranicznego na polski (wyjątek to ostatni film No Strings Attached mający wdzięcznie brzmiacy „polski” tytuł Sex Story) stawiam na „Dominion: Wszyscyśmy z tego pieca chleb jedli” lub „Dominion: Snopek siana i ognisko”

  co Wy na to drodzy Czytelnicy?

 5. Idąc śladem tłumaczy filmów to może:
  replika kukurydzy
  ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*