Home | Wiadomości | Aktualności | GFoto – z malutkim komentarzem

21 komentarzy

 1. Claustrophobia 2! :D

 2. Drako schodzi do podziemia :-) Wreszcie jakiś porządny ameritrash :-P

 3. Nuuuda… te kafelki wyglądają tak generycznie ;).

 4. To jest bardzo stary projekt. Grałem we wczesny prototyp lata temu. Wieki całe. Podobno bardzo się zmienił. Bardzo jestem ciekaw, co z tego wyszło.

  Może napiszesz jakąś zajawkę, Adamie? Dziennik dizjanera? Niewiele takich rzeczy pojawia się po polsku… :)

  haha znalazłem nawet zdjęcie, które kiedyś zrobiłem :) http://www.flickr.com/photos/lmpogoda/2101997334/

 5. O dla mnie bomba . Troszkę mi nie pasują duże ikony na środku kafelków ale tak pewno będzie przejrzyściej dla gry .

 6. Glen More w górniczych klimatach?

 7. @konev zrób jakąś porządną grę, też Ci napiszemy „nuuuda” :)

 8. @stalker – nie odważysz się! Mój komentarz ma wiele warstw. Jak cebula, albo tort. Jak spojrzysz na 3 ostatnie znaki komentarza, przechylisz lekko głowe jak zaciekawiony szczeniaczek to odkryjesz zaszyfrowaną wiadomość ;).

 9. @stalker: K2 też powstało ładnych parę lat przed wydaniem :)

 10. Gra jest naprawdę fajna. Podczas testów duuużo się zmieniało więc jak ktoś grał we wczesny prototyp to może gry nie poznać ;) Ciekaw jestem jak finalnie będzie wyglądać.

 11. Kilka słów będzie na pewno. Na razie jeszcze nie, ale po wakacjach na pewno publikuję tu mały pamiętnik. Pierwsza wersja gry powstała już kilka lat temu, ale… dużo by pisać, więc dzisiaj nie napiszę :D Zdjęcie jakie dał Łukasz (stalker) pochodzi z tamtego okresu. Gra ma dalej podobne elementy (dokładnie planszy, plecaków…) ale zmian jest dużo.

  Grymir – znaczniki będą zmienione… te w środku raczej też. Ale klimat jest, co ;-)

  Mnowaczy – dziękuję za miłe słowa :)

  No i najważniejsze, autorem ilustracji jest Jarek Nocoń :) Jarku, super robota :-)

 12. O tak klimat jest . A Jarek rysuje świetnie .

 13. Dech mi zaparło i słów mi brak :)
  Świeeetne!!!

 14. No i kolejna gra z życia wzięta! Bardzo się cieszę!

 15. Adamie, przypilnuj tylko, żeby nie było kłopotów jak w K2 z tymi mało wyraźnymi znaczkami z tyłu kart i linami, a na pewno będzie super. Malarsko Jarek jest świetny :)

  Czekamy na więcej i trzymamy kciuki!

 16. Grałem jakiś czas temu w biurze Rebela i skok z tych nudnych białych kafelków do takiej ładnej grafiki jest naprawdę DUŻY.

  Gratulacje wydania kolejnej gry!

 17. Wygląda świetnie, ale jakbym nie wiedział że to nowa gra dałbym sobie rękę uciąć że to kafle z Claustophobii. Wyglądają dokładnie tak samo.

  No i jestem bardzo ciekaw drugiej odsłony trylogii. K2 ustawiło baaardzo wysoko poprzeczkę tak więc trzymam kciuki za „Jaskinie” bo nie będą miały łatwego startu:)

 18. „Jaskinia” w mojej opinii bije na głowę K2 w przedbiegach. Jest bardziej gamers niż casual. Czekam z niecierpliwością na jej finalną wersję, jest szansa, że wyląduje na stole częściej niż K2.

  Mały postulat graficzny – czarne wypełnienie ma szary odcień im bardziej zbliża się do korytarzy jaskini – brakuje go jednak przy łączeniu scieżek. Moim zdaniem byłoby lepiej gdyby ta szarość „otaczała” korytarze i łączyła się na kolejnych kaflach pod warunkiem, że i one łączą się tunelami.

 19. Też pomyślałem, że to Claustrophobia ;) Zapowiada się bardzo fajnie, już sam pomysł jest moim zdaniem świetny, a po K2 nie trzeba się chyba martwić o efekt końcowy ;)

 20. Kwadratowy sabotażysta ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*