Może cię zainteresować:
Wilki – poczuj w sobie samca alfa. [Współpraca reklamowa z Portal Games] Wydawca nie ma wpływu na treść recenzji
4 czerwca 2023
Dominion: Zdobycze – rozgrywka błyskawiczna [Współpraca reklamowa z IUVI Games] Wydawca nie ma wpływu na treść recenzji
3 czerwca 2023
Setup – masz szczęście w… kafelkach? [Współpraca reklamowa z Rebel] Wydawca nie ma wpływu na treść recenzji
2 czerwca 2023
Muzykanci z Bremy – o zwierzakach, które przestraszyły zbójów [Współpraca reklamowa z Granna] Wydawca nie ma wpływu na treść recenzji
1 czerwca 2023
Co będzie nowego w dodatku?
Jaka to góra?
Będzie jeden dodatek, czy więcej, bo coś mi świta, że tych gór miało być więcej ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Broad_Peak
Folko może spać spokojnie – na samych dodatkach do K2 zbije większą kasę, niż Vaccarino na dodatkach do Dominiona :)
Dodatki będą dwa, w jednym pudełku. Górę zdradził Artur, chociaż na tym wycinku planszy widać że to Broad Peak. Co będzie w… dowiecie się wkrótce :-)
Rozumiem, że gra będzie się nazywać K3 :)
Żeby troszkę podkręcić hajpa: zwracam uwagę na tajemniczy niebieski znaczek przy polu po prawej w dolnym rzędzie ;)
Ha, Wookie z tym K3 to wcale nie jest śmieszne, poczytaj o Broad Peak ;-)
@Folko: no właśnie stąd mój pomysł :)
Ten niebieski znaczek to na pewno Yeti :)
Yeti albo pole biwakowe ;)
Albo zimny, zamarznięty trup od którego można wziąć fanty przydatne w dalszej wędrówce :D.
toć to niebieska czapeczka
model – Donald „Słońce Peru” Tusk
a mini dodatek w postaci dodatkowego kafla pogody który zapowiadany był jako gratis do magazynu „swiat gier planszowych” jest nadal realny?
Realny… chyba tak