Home / Gra Roku / Edycja 2013 / Sylwetki Kapituły – Artur Jaskólski

Sylwetki Kapituły – Artur Jaskólski

Sylwetka 2Artur „GoldenDragon” Jaskólski, pracownik branży handlowej, szef działu planszówek w serwisie Poltergeist i jeszcze 2 lata temu prowadzący bloga Przystanek Legnica. Ale, jako że człek (ani smok) się nie rozdwoi, musiał zdecydować się na prowadzenie tylko jednej strony.

Jak i jaka planszówka połączyła go z narzeczoną? Dlaczego sesje RPG odeszły w niepamięć? Gdzie można spotkać GoldenDragona i gdzie on sam chciałby jeszcze być? Odpowiedzi w kolejnym artykuliku na stronie planszowagraroku.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Misja: Stworzyć grę! – wywiad z ekipą kanału Historia Bez Cenzury

Myślę, że wielu z Was ogląda na YouTube kanał „Historia bez Cenzury”. Ja go śledzę od lat na bieżąco dzięki czemu – oprócz wielu ciekawostek historycznych – dowiedziałem się m.in. tego, że jego twórcy wydali jakiś czas temu grę planszową Historia bez Cenzury. Misja: Zwycięstwo!, której recenzję mogliście poczytać na GF w lipcu tego roku. Dowiedziałem się też, że ludzie od „Historii bez Cenzury” są dużymi fanami naszego hobby i z chęcią zostali partnerem Dnia Gier Planszowych. Przy tej okazji udało mi się namówić ich na krótki wywiad, w którym opowiadają, kiedy zaczęły się ich przygody z planszówkami, jakie gry lubią najbardziej, jak mają zamiar spędzić DGP i uchylają rąbka swoich dalszych planów wydawniczych. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap