Home | Wiadomości | Konkursy | Przebiegłe wielbłądy – konkurs w trzech odsłonach

Przebiegłe wielbłądy – konkurs w trzech odsłonach

❍ Reading Time: 2 minutes

Przebiegłe wielbłądyZapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie związanym z grą Przebiegłe Wielbłądy. Będzie to jednak konkurs wyjątkowy bo będzie miał trzy odsłony. W każdej z nich do wygrania jest jeden egzemplarz gry.

Pierwsza odsłona konkursu rusza już dziś. Waszym zadaniem jest stworzenie i przesłanie do nas  mini biografii sportowych wielbłądów (maksymalnie do 100 słów). Oto przykład poniżej:

Mustafa – już jako mały wielbłądek był pośmiewiskiem zagrody przez krzywy tylny garbek. Często musiał uciekać przed drwiącymi kolegami przez co szlifował formę biegacza. Pierwsze zawody wygrał o pół kopyta, ale już w kolejnych był nie do pokonania. Dotąd drwiący koledzy dziś wołają na niego „Bolt”. Od 3 sezonów nikt z nim nie wygrał. Mustafa, sam przyznaje, że chętnie zmierzy się z Usainem Boltem w biegu na 100m. Występuje zwykle w niebieskich barwach.

Prosimy o przesłanie takich 3 biografii poprzez formularz poniżej. Prosimy dodać swoje Imię i Nazwisko oraz adres email. Każda osoba może maksymalnie przesłać jedno zgłoszenie. Na Wasze teksty czekamy do niedzieli 5 października 2014 godziny 23.59.  Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu kilku następnych dni.

Formularz do przesyłania opisów

Uwaga: używany formularz potwierdza przesłanie odpowiedzi jedynie poprzez wyświetlenie strony z podziękowaniami za udział w konkursie.

Druga odsłona konkursu nastąpi na festiwalu Planszówki na Narodowym, które ma miejsce w najbliższą sobotę czyli 4 października. Otóż na tym wydarzeniu będzie wydawca Wielbłądów czyli Lucrum Games ze swoim stoiskiem. Waszym zadaniem będzie zaś odwiedzenie tego stoiska, powiedzenie tajemniczego hasła Games Fanatic i zrobienia sobie ciekawego/śmiesznego zdjęcia czy to przy grze, czy to przy roll-upie wydawnictwa.

Tak zrobione zdjęcia należy do nas przesłać na adres contact@gamesfanatic.pl z podpisem „Przebiegłe wielbłądy – zdjęcie”. Na zdjęcia czekamy także do niedzieli 5 października 2014 godziny 23.59.

Przebiegłe wielbłądy

Trzecia odsłona konkursu będzie miała taki sam charakter jak druga tylko trzeba pojawić się na innej imprezie a mianowicie we Wrocławiu w dniach 15-16 listopada na festiwalu  Gratislavia. Tutaj na zdjęcia będziemy czekać do 17 listopada godziny 23.59

Oczywiście o obu imprezach i związanych z nimi konkursach przypomnimy Wam jeszcze na naszej stronie tuż przed wydarzeniami.

Sponsor konkursu

Sponsor konkursu

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu „Przebiegłe wielbłądy” (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.

2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).

3. Konkurs trwa od 29.09.2014 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 17.11.2014 r., do godziny 23:59.

4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl

5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.

8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

9. Konkurs polega na przesłaniu jednego z zadań konkursowych. Zadanie będą oceniane wspólnie przez przedstawiciela sponsora konkursu i przedstawiciela GamesFanatic.pl.

10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

11. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.

12. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu maksymalnie tygodnia po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi w danej odsłonie konkursu.

13. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: contact@gamesfanatic.pl

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.

15. Nagrody wysyła Organizator do 21 (dwudziestu jeden) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

5 komentarzy

  1. Dla pewności:
    Mają być 3 biografie wielbłądów – łącznie 100 wyrazów, czy do 100 wyrazów każda?

  2. Dobra, kolejne głupawe pytanie:
    czy informacja: „Twoja odpowiedź została zapisana” jest równoznaczne z przesłaniem odpowiedzi i wzięciem udziału w konkursie.

  3. Śledzę wpisy na stronie i nie widzę wyników pierwszej odsłony konkursu – coś przeoczyłem, czy wrzucicie je zbiorczo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*