Home / Wiadomości / Zapowiedź / Co jest doktorku, panika? Czyli o nowych pomysłach na gry i polskich ich edycjach

Co jest doktorku, panika? Czyli o nowych pomysłach na gry i polskich ich edycjach

Budowniczowie StarożytnośćDruga część gry Budowniczowie i nowa gra szaleńca z Francji – oto dwa tytuły, za które zabiera się niezmordowany Rebel.

W Budowniczych cofniemy się jeszcze bardziej w czasie i będziemy budować budowle antyczne. Zasady znanej części o średniowieczu zostały poszerzone o karty więźniów, pożyczek i uniwersytetów. Nasi robotnicy mogą teraz pracować za darmo lub się doszkalać, a sam gracz może popaść w spektakularne długi. Czy będzie fajniej? Na pewno ciekawiej!

Doctor PanicRoberto Fraga po swoim pobycie w szpitalu w 2007 roku stworzył grę o ratowaniu pacjenta przywiezionego na ostry dyżur. Gra nie powstawała co prawda 8 lat (tylko 3), ale dzieje się w niej tak wiele, że można by obdzielić kilka gier imprezowych. Bo to gra imprezowa jest. I szybka i szalona i zabawna. Jak to u pana Roberto, jest dużo biegania, skakania i innych wygibasów, a wszystko nad pacjentem i z charakterystycznym odgłosem medycznej maszynerii w tle. Zdążycie uratować delikwenta zanim pipczący rytmiczny sygnał zamieni się w stały płaski dźwięk? Niezbędna będzie pierdząca poduszeczka oraz z pół miliona kart. Oto link do filmiku na youtube i wszystko będzie już jasne.

2 komentarze

  1. Avatar

    Nawet na stronie Rebela nie ma jeszcze zapowiedzi :D
    Wiadomo choćby w dużym przybliżeniu, czy to plany na za 3, 6, 9 czy też 12 miesięcy?

  2. Veridiana

    Nie, ale spytamy :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap