Home / Wiadomości / Konkursy / Napisz recenzję i wygraj La Granja – wyniki konkursu

Napisz recenzję i wygraj La Granja – wyniki konkursu

La Granja obraz wyr.Pod długich konsultacjach wewnątrz Redakcji i z Wydawnictwem G3 zdecydowaliśmy się na wybór zwycięzcy i… na przyznanie dodatkowych nagród.

Zadania faktycznie okazało się niełatwe, ale daliście radę znaleźć trochę gier od G3, których recenzji nam brakuje. Wśród zgłoszeń królowała Ewolucja: Pochodzenie Gatunków (do której zrecenzowania sam się zbierałem … od pół roku).

Dużo było recenzji ciekawych i wartościowych, ale bezapelacyjnym zwycięzcą okazała się recenzja Sabotażysty: Pojedynek – O pojedynku pewnych krasnali w słowach ich własnych refleksji kilka” autorstwa Pani Krasnoludkowej.

Gratulujemy, skontaktujemy się, bo będziemy chcieli adres do wysyłki nagrody i… zdjęcia dla upiększenia tej świetnej recenzji. Zwycięski tekst ukaże się jeszcze w tym tygodniu w serwisie GamesFanatic.

A co do niespodzianki. Jak pisałem wyżej wiele było recenzji ciekawych i wartościowych. Wszystkich nagrodzić niestety nie możemy, ale Wydawnictwo G3 zgodziło się na przekazanie jeszcze dodatkowych nagród – gry Big Deal dla dwóch kolejnych uczestników konkursu.

Tak więc Big Deal chcielibyśmy przyznać za recenzje:

Oczywiście warunkiem przekazanie tych nagród jest zgoda ich laureatów na publikację recenzji w naszym serwisie.

Ale i to jeszcze nie koniec, bo chcielibyśmy uzyskać zgodę na publikację większej liczby przesłanych nam tekstów. Co prawda ich autorzy nie dostaną tym razem żadnej nagrody, ale kto wie – może to będzie początek pięknej współpracy… ;).

Recenzje pozostałych wyróżnionych gier ukażą się w naszym serwisie w kolejnych tygodniach, po uzyskaniu zgody autorów na publikacje.

Dziękujemy sponsorowi nagród

Wydawnictwu G3

g3_duzy

 

9 komentarzy

 1. Avatar

  Gratuluję zwycięzcy ;).

  „Zwycięski tekst ukarze się” – autora wątku prosiłbym o edycję błędu bo aż oczy pieką :]

 2. Avatar

  Rozumiem, że konsultacje z wydawnictwem G3 gwarantują obiektywny wybór najlepszej recenzji? A nie tej najbardziej pochlebnej?

 3. Avatar

  Witam! Ja oczywiście jak najbardziej zgadzam się na publikację. :) I dziękuję za wyróżnienie! :) Na jaki adres podać swoje dane?

 4. Ginet

  Wysłałem na mail podany w zgłoszeniu. Jeżeli nie doszedł to wyślij dane adresowe na nasz mail ogólny z Działu „kontakt” z adresu mailowego który podałeś przy wypełnianiu formularza

 5. Avatar

  Ok, już znalazłem :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Pomóż Ludiversum przetrwać pandemię

Od nieco ponad tygodnia na platformie wspieram.to trwa kampania Ludiversum – katowickiej kawiarni planszówkowej, którą Games Fanatic objęło patronatem. Pieniądze zgromadzone w czasie zbiórki pomogą jej przetrwać okres lockdownu. Jako że nasi czytelnicy rozsiani są po różnych rejonach Polski, nie wszyscy pewnie mieliście przyjemność odwiedzić Ludiversum. Ja miałam to szczęście, że mogłam obserwować proces tworzenia się tego kultowego już miejsca właściwie od początku. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap