Home / Wiadomości / Wydarzenia / Prawdziwy raj dla hobbystów!

Prawdziwy raj dla hobbystów!

Już teraz zaplanuj odwiedziny największego festiwalu gier, planszówek i modelarstwa w Europie! Targi modell-hobby-spiel organizowane są w Lipsku, mieście oddalonym zaledwie 200 km od granicy z Polską, na jednych z najnowocześniejszych terenów targowych na świecie. Ponad 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 4 hale targowe oraz ponad 650 wystawców z 13 krajów czekają właśnie na Ciebie!


Modelowe modele!

Podczas nadchodzącej imprezy swoje produkty i prace zaprezentują m.in. modelarze tworzący modele redukcyjne, kołowe, lotnicze, kosmiczne, okrętowe, figurkowe, odlewnicze, RC, a także dostawcy półproduktów wykorzystywanych do tworzenia modeli i całych makiet.

Zrób to sam!

Fani kreatywnego spędzania wolnego czasu będą mieli szansę na zdobycie wielu inspiracji. Budowa latawca, własnoręczne szycie, tworzenie ceramicznych naczyń, świec, wiklinowych koszy, biżuterii czy realistyczne rysunki – podczas targów modell-hobby-spiel żadne techniki czy triki nie stanowią tajemnicy, a profesjonaliści w przystępny sposób prowadzić będą warsztaty, do udziału w których zaproszeni są wszyscy odwiedzający!

 

Graj! Baw się! Rusz głową!

Podczas naszego festiwalu zabaw nie może zabraknąć gier planszowych, puzzli, kości, gier logicznych, a wreszcie pluszaków, lalek, klocków czy drewnianych zabawek pobudzających kreatywność!

Technologia w świecie zabawy!

Nie jest tajemnicą, że współczesna technologia nie opuszcza nas na krok w codziennym życiu, nie może być inaczej podczas zabawy. Układ scalony to nieograniczone pole do kreatywności – robotyka, druk 3D, grafika i obróbka zdjęć. Odwiedzających lipskie targi nie ominą inspiracje i nowości z cyberświata.


Pimp your cake!

Zapaleńcy realizujący swoje pasje w kuchni, tworząc słodkie dzieła sztuki też znajdą coś dla siebie! Specjalny obszar „Pimp your cake!” to prezentacje produktów, które mogą być wykorzystane przy tworzeniu odważnych wypieków, ale także miejsce warsztatów i pokazów związanych z jedynymi w swoim rodzaju wypiekami, „dziełami sztuki cukierniczej”, które będzie można śmiało samemu przygotować we własnej kuchni.

Kibicuj, podziwiaj, dopinguj!

Modell-hobby-spiel to również miejsce, w którym rywalizują najlepsi – wyścigi zdalnie sterowanych motorówek, czy modeli latających oraz turnieje miłośników gier planszowych. W duchu rywalizacji pozostaje także rozstrzygnięcie konkursu Graf Ludo na najlepszą grafikę gier planszowych w dwóch kategoriach – grafika do gry dla dzieci oraz grafika do gry rodzinnej. Wszystkie nominowane gry będą prezentowane podczas całej imprezy targowej w obszarze „Graf Ludo”.

Zapraszamy do zapoznania się z interaktywnym planem hal targów modell-hobby-spiel 2018:
http://www.modell-hobby-spiel.de/de/Ausstellerverzeichnis/hallenplan/

Do wspólnej zabawy podczas targów modell-hobby-spiel zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 0 do 100 lat! Bilety możecie zamówić pod adresem: info@targilipskie.pl, Do Waszej dyspozycji mamy następujące warianty kart wejściowych:
Bilet jednodniowy, normalny – 63,00 zł
Bilet jednodniowy, ulgowy – 45,00 zł
Bilet jednodniowy dla dzieci w wieku 6 – 12 lat – 23,00 zł
Bilet grupowy (od 10 osób) – 45,00 zł/osoba
Bilet na całe targi, normalny – 130 zł

Godziny otwarcia:

5 i 6 października 10:00 – 18:00
7 października 10:00 – 17:00

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z polskim przedstawicielstwem Targów Lipskich
http://www.targilipskie.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszówki w Spodku – (GFoto)relacja

Okiem Pingwina Planszówki w Spodku. Edycja czwarta za nami. Internet huczał, więc kto go śledził wie wszystko, a dla tych co nie śledzili mainstreamu tylko napiszę że atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała (ale reżim sanitarny staraliśmy się pilnować – bez uszczerbku oczywiście dla dobrego samopoczucia) i Planszówki w Spodku są imprezą, na której po prostu wstyd nie być ;) Tyle dobra ile się tu przewaliło przez stoiska i stoliki do gry doceni każdy, kto choć odrobinę kocha planszówki. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap