Home / Targi w Essen / Essen 2010 / Essen (dzień 2) – multimedia i statystyki

Essen (dzień 2) – multimedia i statystyki

Niestety dzisiaj porcja multimediów nie jest pokaźna. Do obejrzenia mamy kilkanaście zdjęć w galerii opublikowanej na stronie Milan Spiele oraz film nagrany przez Wydawnictwo Portal z „dnia 0” targów.

Na BGG ruszył już ranking popularność  gier wystawianych na Essen  (GeekBuzz: Essen Spiel 2010). Wprawdzie ta, tworzona na żywo przez odwiedzających targi,  lista w obecnej formie nie jest miarodajna, to jednak cieszy fakt, że już teraz znalazły się na niej prawie wszystkie wystawione polskie tytuły.

Trochę dziwnie tylko wygląda (na koniec dnia) duże zainteresowanie (2 miejsce w sekji „wysokie zainteresowanie”) grą UEFA Champions League: Officially Licensed Board Game, która nie jest typowym przedstawicielem  gier planszowych i wygląda przy tym dosyć marnie. Wyprzedza ją tylko gra Key Market. Ale tak jak mówię to tylko pierwszy dzień więc  na koniec sytuacja może, a znając życie to na pewno, być zupełnie inna.

[youtube iXntKO0T4Z0]

One comment

  1. I jak widać GeekBuzz już wygląda zupełnie inaczej :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Kupcy i Korsarze

Są gry, które już od pierwszego wejrzenia przykuwają uwagę. Patrzymy na okładkę, czytamy tytuł i od razu krew żywiej krąży nam w żyłach, a w głowie pojawia się świdrująca myśl: „Muszę to mieć!”. Temat. Tak, temat to jest to, co może dobrze sprzedać grę. „Kupcy i Korsarze? Gra o piratach? Muszę to mieć!”. No co? Nie mam racji? Jest tak, prawda? Nie tam jakieś „Die Burgen von Burgund” albo inne „Im Jahr des Drachen”. No chyba, że kogoś ekscytuje brzmienie języka Goethego… KUPCY I KORSARZE! Ha! Czarna piracka bandera, bitwy morskie, przygody, skrzeczące papugi…Tak, budzi się w nas wszystkich mały chłopiec (pewnie nawet w dziewczynkach). Czy aby ten chłopiec się nie zawiedzie?   Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap