Home | Wiadomości | Aktualności | Dodatek do Magnum Sal – konkurs „Zostań projektantem!”

Dodatek do Magnum Sal – konkurs „Zostań projektantem!”

Po pierwsze bardzo miło nam ogłosić, że rozpoczynamy prace nad dodatkiem do gry Magnum Sal. Jego wydanie planujemy na przyszłoroczne Essen. Jednocześnie chcieliśmy zaprosić wszystkich fanów gry do udziału w procesie projektowania dodatku! Najlepszy z pomysłów graczy pojawi się w wydanym dodatku, a dla zwycięzcy przewidzieliśmy oczywiście nagrodę!

Zadaniem, jakie stoi przed graczami, jest zaprojektowanie nowej karty narzędzia. Autor zwycięskiego pomysłu otrzyma grę wraz z dodatkiem w prezencie, a jego imię i nazwisko zostanie wpisane w instrukcji jako członka zespołu projektowego!

Zasady konkursu są następujące:

– każdy uczestnik może nadesłać jeden pomysł,

– zgłoszenia należy nadsyłać mailem na jeden z adresów: filip@milunski.com lub krupinski.marcin@gmail.com do 31 grudnia 2011 roku,

– każde ze zgłoszeń musi zawierać imię i nazwisko projektanta oraz nazwę nowego narzędzia i szczegółowy opis zasad jego działania w grze,

– zwycięzcę konkursu, (którego wybierzemy wspólnie z Marcinem Krupińskim) ogłosimy najpóźniej do 31 marca 2012 roku,

– naszymi głównym kryteriami przy wyborze zwycięzcy będzie oryginalność pomysłu, na ile dobrze został on przetestowany i jak bardzo wzbogaca rozgrywkę w Magnum Sal.

– zwycięzca zostanie poinformowany mailem o nagrodzie i otrzyma na wskazany adres przesyłkę z grą i dodatkiem, bezpośrednio po jego wydaniu,

– nadesłanie pomysłu na konkurs jest równoznaczne z zezwoleniem wydawcy, firmie Gry Leonardo, na użycie tego pomysłu w grze i zrzeczeniem się praw majątkowych do niego przez uczestnika konkursu.

 

6 komentarzy

  1. Czy narzędzie musi pasować do epoki, w której osadzona jest fabuła gry? Czy może nie ma takiego ograniczenia i można jako narzędzie zaproponować np. laser?

  2. Albo wydobycie metodą szczelinowania. :D

  3. Zdecydowanie musi pasować do epoki z podstawki ;)

  4. O wy leniuchy! Zwalać tak na fanów gry ciężką robotę projektanta. Nie ładnie. Nie ładnie ;). Może przeczytam zasady i podrzucę jakiś nieprzetestowany pomysł :).

  5. konev: spoko, potem będziesz musiał swój nieprzetestowany pomysł testować na spotkaniach ;)

    A tak serio: to jedno narzędzie to jest tylko niewielki wycinek tego co szykujemy w dodatku. Pomysłów mamy sporo (pojawiły się już na etapie tworzenia gry) – kwestia testów, balansu itp aby wybrać te które najlepiej się sprawdzają.

  6. Mam nadzieję, że dodatek podkręci nieco wariant dwuosobowy. Chętnie zaopatrzyłbym się w Magnum Sal, ale niestety grywam zwykle 1 na 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*