Home | Wiadomości | Aktualności | Dodatek do Magnum Sal – konkurs „Zostań projektantem!”

Dodatek do Magnum Sal – konkurs „Zostań projektantem!”

❍ Reading Time: < 1 minute

Po pierwsze bardzo miło nam ogłosić, że rozpoczynamy prace nad dodatkiem do gry Magnum Sal. Jego wydanie planujemy na przyszłoroczne Essen. Jednocześnie chcieliśmy zaprosić wszystkich fanów gry do udziału w procesie projektowania dodatku! Najlepszy z pomysłów graczy pojawi się w wydanym dodatku, a dla zwycięzcy przewidzieliśmy oczywiście nagrodę!

Zadaniem, jakie stoi przed graczami, jest zaprojektowanie nowej karty narzędzia. Autor zwycięskiego pomysłu otrzyma grę wraz z dodatkiem w prezencie, a jego imię i nazwisko zostanie wpisane w instrukcji jako członka zespołu projektowego!

Zasady konkursu są następujące:

– każdy uczestnik może nadesłać jeden pomysł,

– zgłoszenia należy nadsyłać mailem na jeden z adresów: filip@milunski.com lub krupinski.marcin@gmail.com do 31 grudnia 2011 roku,

– każde ze zgłoszeń musi zawierać imię i nazwisko projektanta oraz nazwę nowego narzędzia i szczegółowy opis zasad jego działania w grze,

– zwycięzcę konkursu, (którego wybierzemy wspólnie z Marcinem Krupińskim) ogłosimy najpóźniej do 31 marca 2012 roku,

– naszymi głównym kryteriami przy wyborze zwycięzcy będzie oryginalność pomysłu, na ile dobrze został on przetestowany i jak bardzo wzbogaca rozgrywkę w Magnum Sal.

– zwycięzca zostanie poinformowany mailem o nagrodzie i otrzyma na wskazany adres przesyłkę z grą i dodatkiem, bezpośrednio po jego wydaniu,

– nadesłanie pomysłu na konkurs jest równoznaczne z zezwoleniem wydawcy, firmie Gry Leonardo, na użycie tego pomysłu w grze i zrzeczeniem się praw majątkowych do niego przez uczestnika konkursu.

6 komentarzy

  1. Czy narzędzie musi pasować do epoki, w której osadzona jest fabuła gry? Czy może nie ma takiego ograniczenia i można jako narzędzie zaproponować np. laser?

  2. Albo wydobycie metodą szczelinowania. :D

  3. Zdecydowanie musi pasować do epoki z podstawki ;)

  4. O wy leniuchy! Zwalać tak na fanów gry ciężką robotę projektanta. Nie ładnie. Nie ładnie ;). Może przeczytam zasady i podrzucę jakiś nieprzetestowany pomysł :).

  5. konev: spoko, potem będziesz musiał swój nieprzetestowany pomysł testować na spotkaniach ;)

    A tak serio: to jedno narzędzie to jest tylko niewielki wycinek tego co szykujemy w dodatku. Pomysłów mamy sporo (pojawiły się już na etapie tworzenia gry) – kwestia testów, balansu itp aby wybrać te które najlepiej się sprawdzają.

  6. Mam nadzieję, że dodatek podkręci nieco wariant dwuosobowy. Chętnie zaopatrzyłbym się w Magnum Sal, ale niestety grywam zwykle 1 na 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*