Home / Wiadomości / Konkursy / First to Fight – rozwiązanie konkursu

First to Fight – rozwiązanie konkursu

Już dziś w Bielsku-Białej na trwającym festiwalu Polcon o godzinie 18 w sali nr 23 odbędzie się premiera gry „First to Fight” autorstwa Adama Kwapińskiego i Michała Sieńko. My zaś zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. Większość z Was nie miała problemu z prawidłowym opisem pokazanych kart. Dla tych jednak, którym się nie udało przedstawiamy prawidłowe odpowiedzi.

 

Wyniki

Trzy egzemplarze gry trafią do następujących osób:

  • Adam Uliński
  • Ewa Smorawska
  • Agata Cywińska – Rogala

Jeśli osoby te mogą pojawić się na Polconie to trzeba zgłosić się na stoisko Fabryki Gier Historycznych. Jeśli jednak nie będą obecne to prosimy o przesłanie na redakcyjnego maila swoich danych adresowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ragusa – elementarz nie dzieło.

Ragusa zafascynowała mnie… wstępem fabularnym. Orłem z historii nie jestem, niemniej wiem co nieco. Tu zaś dostaję informację o ważnym XV-wiecznym ośrodku handlowym. Zachęcony zanurkowałem w odmęty wikipedii. Opis w polskiej zawiera jedynie spis barokowych zabytków miasta, angielska jednak daje nam dużo obszerniejszą wersję. Do XV wieku od starożytności następował można powiedzieć rozwój stolicy regionu, w XV w. zaś w wyniku rewolucji straciła swój status. Czy był to przewrót po którym uzyskała niezależność, czy też spadek znaczenia internet milczy. Dość powiedzieć, że jeśli w grze jesteśmy budowniczymi jej potęgi w tymże okresie, to coś mi zgrzyta i byłbym wdzięczny za jakiś bardziej szczegółowy rys. Ale jak wiadomo nie dla historii trafiliście na tę stronę… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap