Home / Wiadomości / Konkursy / First to Fight – rozwiązanie konkursu

First to Fight – rozwiązanie konkursu

Już dziś w Bielsku-Białej na trwającym festiwalu Polcon o godzinie 18 w sali nr 23 odbędzie się premiera gry „First to Fight” autorstwa Adama Kwapińskiego i Michała Sieńko. My zaś zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. Większość z Was nie miała problemu z prawidłowym opisem pokazanych kart. Dla tych jednak, którym się nie udało przedstawiamy prawidłowe odpowiedzi.

 

Wyniki

Trzy egzemplarze gry trafią do następujących osób:

  • Adam Uliński
  • Ewa Smorawska
  • Agata Cywińska – Rogala

Jeśli osoby te mogą pojawić się na Polconie to trzeba zgłosić się na stoisko Fabryki Gier Historycznych. Jeśli jednak nie będą obecne to prosimy o przesłanie na redakcyjnego maila swoich danych adresowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap