Home / Wiadomości / Konkursy / First to Fight – rozwiązanie konkursu

First to Fight – rozwiązanie konkursu

Już dziś w Bielsku-Białej na trwającym festiwalu Polcon o godzinie 18 w sali nr 23 odbędzie się premiera gry „First to Fight” autorstwa Adama Kwapińskiego i Michała Sieńko. My zaś zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. Większość z Was nie miała problemu z prawidłowym opisem pokazanych kart. Dla tych jednak, którym się nie udało przedstawiamy prawidłowe odpowiedzi.

 

Wyniki

Trzy egzemplarze gry trafią do następujących osób:

  • Adam Uliński
  • Ewa Smorawska
  • Agata Cywińska – Rogala

Jeśli osoby te mogą pojawić się na Polconie to trzeba zgłosić się na stoisko Fabryki Gier Historycznych. Jeśli jednak nie będą obecne to prosimy o przesłanie na redakcyjnego maila swoich danych adresowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.