Home | Wiadomości | Konkursy | Santiago – Mikołajowy konkurs nr 2!

Santiago – Mikołajowy konkurs nr 2!

❍ Reading Time: 2 minutes

Z okazji dnia świętego Mikołaja mamy dla was niespodziankę! Przygotowaliśmy już drugi konkurs dzisiejszego dnia! Wczoraj mogliście przeczytać recenzję gry Santiago, a już dziś możecie wziąć udział w konkursie i wygrać własny egzemplarz gry! Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące gry i nie tylko. Zapraszamy do zabawy!

Uwaga, jeszcze przed świętami możecie sprawić sobie wspaniały prezent – najnowsze i pierwsze polskie wydanie gry Santiago! Mikołaj jest bardzo hojny w tym roku, ponieważ do rozlosowania mamy aż 3 egzemplarze gry! Przygotowałam dla was zatem trzy pytania. Dwa odnoszą się bezpośrednio do gry, a trzecie… Nie byłabym sobą, gdybym nie nawiązała do literatury :). A więc trzecie pytanie jest literackie. Spośród tych, którzy korzystając z poniższego formularza udzielą poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, rozlosujemy trzech szczęśliwców, którzy zimowe wieczory spędzą nad planszą do Santiago.

Na odpowiedzi czekamy do następnego poniedziałku, tj. 14. 12. 2015 r. Termin mija dokładnie o północy.

Powodzenia!

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

1. Organizatorem Konkursu o grze Santiago (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od 06.12.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 14.12.2015 r., do godziny 23:59.
4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
9. Konkurs polega na udzieleniu poprzez formularz na stronie Konkursu odpowiedzi na pytania konkursowe. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
11. W losowaniu nagród brać będą udział osoby, które udzieliły prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe
12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
13. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
14. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 10 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
15. Każdy zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: kontakt@gamesfanatic.pl
16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez Laureata.
17. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

Sponsorem konkursu jest wydawnictwo Trefl.

trefl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*