Home | Wiadomości | Konkursy | Mikołajowy konkurs „Co wiesz o Grze Roku?”

Mikołajowy konkurs „Co wiesz o Grze Roku?”

❍ Reading Time: 2 minutes

GRiZGR_2015Dziś Mikołajki, święto grzecznych dzieci i grzecznych graczy. Zapewne większość z Was już znalazła pod poduchą czy w skarpetach mikołajowe podarki, ale ponieważ od przybytku głowa nie boli, to Games Fanatic zastanowił się zabawić w pomocnika Świętego Mikołaja i zaproponować Wam dodatkowe prezenty. I to nie byle jakie, bo w naszym wozie znajdują się głównie laureaci tegorocznej edycji konkursu Gry Roku i Zaawansowanej Gry Roku .

Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie wiecie jakie gry wygrały w tej edycji konkursu nagrody Gra Roku i Zaawansowana Gra Roku i co może się znaleźć w gamesfanaticowym worze prezentowym, to śpieszymy wyjaśnić, że znajdują się tam:

 • Splendor ufundowany przez Rebel
 • Osadnicy: Narodziny Imperium ufundowane przez Portal Games
 • maty do gry Splendor ufundowane przez Rebel

Żeby jednak mieć szansę na zdobycie którejś z tych nagród musicie najpierw wykazać się wiedzą nt. samego konkursu Gra Roku organizowanego pierwotnie przez serwis Gry-Planszowe.pl a później przez jego następcę – portal GamesFanatic (plebiscyt organizowany w latach 90-tych przez gazetę Świat Młodych pomijamy). A ponieważ mamy  6 grudnia więc przygotowaliśmy 6 pytań, które Waszą wiedzę w tym temacie sprawdzą.

Nagrody zostaną rozlosowane wśród osób, które podadzą najwięcej prawidłowych odpowiedzi na poniższe pytania. Na udzielenie odpowiedzi macie czas do dnia 13 grudnia 2015 r. do godziny  23.59. Powodzenia.

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Mikołajowego konkursu „Co wiesz o Grze Roku?” (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 13.12.2015 r., do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu poprzez formularz na stronie Konkursu odpowiedzi na pytania konkursowe. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. W losowaniu nagród brać będą udział osoby podadzą najwięcej poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe.
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 14. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 5 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 15. Każdy zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: kontakt@gamesfanatic.pl
 16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez Laureata.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

 

Sponsorami konkursu są Wydawnictwa:

Rebel

rebel_zajawka

Portal Games

portal

 

One comment

 1. Na Facebooku padło pytanie odnośnie reguł konkursu.
  Ponieważ nie wszyscy zaglądają na FB, wyjaśnienia powstałych wątpliwości postaram się na bieżąco wklejać w komentarzach:

  PYTANIE:
  – Nagroda Gra Roku przyznawana była z przerwą i tak na prawdę przez inne gremium, czy brać pod uwagę tylko ostatni okres?

  ODPOWIEDŹ:

  – Przerwa w przyznawaniu nagrody za 2006 roku oraz to czy wybierała Kapituła czy nagroda została przyznana w wyniku plebiscytu nie ma znaczenia.
  Ważne, żeby w odpowiedzi była podana gra która otrzymała tytuł GRA ROKU przyznany w KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ SERWIS GRY-PLANSZOWE.PL (lub później GAMES FANATIC).
  !!! Nie bierzemy pod uwagę tytułów przyznawanych przez Świat Młodych, ani tytułu Gra Roku Wyróżnienie Graczy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*