Home / Wiadomości / Aktualności / Świat Gier Planszowych wystartował!

Świat Gier Planszowych wystartował!

Uff, po długim okresie nerwowego oczekiwania w końcu dostałem do ręki pierwszy numer pisma. Jest wydrukowany, dotarł już do Warszawy, można go już kupić w sklepach z grami planszowymi (w tych, które pismo zamówiły). Przyznam Wam się, że przeczytałem pismo od deski do deski jeszcze wczoraj. Dzisiaj rano już tego żałuję, ale moja ciekawość była zbyt wielka. Wprawdzie własne artykuły dobrze znałem, ale nic poza tym – nie mieliśmy wglądu (poza Panchem) w artykuły pisane przez innych autorów. Nic Wam nie powiem o moich wrażeniach – głupio by się było wypowiadać na temat magazynu, który się współtworzy. Napiszę tylko, że wszyscy w redakcji czekamy bardzo niecierpliwie na Wasze opinie.

18 komentarzy

 1. Avatar

  Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu pismo wpadnie w moje łapki (przyniesiecie na Smolną?). Co do wrażeń – szczerze wątpię, żebym się rozczarował.

 2. Avatar

  można już szukać w Empikach?

 3. Avatar

  W Empikach od przyszłego tygodnia, w sklepach hobbistycznych już jest.

 4. Avatar
  Jacek Nowak (ja_n)

  Żeby uniknąć frustracji lepiej poczekajcie z poszukiwaniami w Empikach do końcówki przyszłego tygodnia. Najlepiej zaglądać tam przy okazji, ale z wyprawą do Empiku specjalnie po ŚGP wstrzymać się do czasu aż ktoś nie napisze na forum lub tutaj że magazyn już jest. Nie mamy żadnego wpływu na tempo rozsyłania pisma przez sieć Empik. Sieć już dostała magazyn, ale kiedy pojawi się na półkach – jeszcze nie wiadomo. Na razie można kupić ŚGP w dobrych sklepach z grami.

 5. Avatar

  A ja już mam :) Warto było pojechać na Pionka. Moje oczekiwania spełniliście w 100%. Dużo, ciekawie i bardzo profesjonalnie. Kawał znakomitej roboty. Brawo! Jestem na razie tak zadowolony, że nie stać mnie na konstruktywną krytykę :) Może za parę dni coś znajdę :) Dzięki.

 6. Avatar

  Ja_nie, czyli idziemy do Empiku np…. po długopis. I przy okazji pytamy czy mają już ŚGP. Jak mają, to super, jak nie to PIIIIIIIIII.

 7. Avatar

  A w moim Empiku jeszcze nie ma !! GRANDA!! Łeeeeeeeee, lipa, buuuuu!!

  ;-)

 8. Avatar

  hmm może ci goście z rebela by mogli podrzucić do empika koło Ciebie, żebyś mógł sobie kupić? mają blisko dosyć… zapytam.

 9. Avatar

  w Łodzi (w Manufakturze i Narutowicza) też jeszcze nie ma:(

 10. Avatar

  Ludzie, nie szukajcie w EMPIKach. Jak bedzie, to damy oficjalnego newsa. Szkoda waszej frustracji :(

 11. Avatar

  Zauważyłem jeden bardzo poważny błąd. W tekście o grach o ewolucji powstała nowa teoria naukowa: kreatywizm. Jacku, jeśli się czegoś nie wie, to wystarczy spytać lub zajrzeć do encyklopedii. Teoria o której piszesz nazywa się KREACJONIZM. Poza tym uważam, że tekst jest napisany po prostu niefachowo.

  Najbardziej podobaja mi sie felietony. Za to recenzja Giganten wydaje mi się strasznie suchym skrótem reguł.

  Jak zauważyłem klimetyczne opisy nie przypadły do gustu. Ponieważ jestem autorem jednego z nich przyznaję się bez bicia, że więcej takiego nie popełnię. Chyba, że redakcja sobie zażyczy.

 12. Avatar
  Jacek Nowak (ja_n)

  W tekście, który przekazałem do redakcji był kreacjonizm. Kreatywizm to robota korektora.

 13. Avatar

  bo korektor był kreatywny:)

 14. Avatar
  MichalStajszczak

  draco: co to są opisy klimetyczne?

 15. Avatar

  Rozgrzeszam Cię Jacku, co nie zmienia mojego ogólnego zdania o niefachowości.

  klimetyczne – literówka, błąd nieistotny. W gazecie znajdziesz ich wiele.

  Korektor wogóle za dużo zmienił. Zobaczcie powiększony tekst na stronie 17 i porównajcie z oryginałem.

 16. Avatar
  Jacek Nowak (ja_n)

  Draco, Twoje inwektywy tylko mnie śmieszą. Nie zamierzam odpowiadać na takie zaczepki.

 17. Avatar

  Wogóle nie zamierzasz odpowiadać Jacku? :D

 18. Avatar

  Jacku, przepraszam, jeśli Cię uraziłem. Starałem się być tylko śmieszny i profesjonalny. Jak rozumiem mój komentarz nie zawierał inwektyw, co pozostaje bez związku z fachowością artykułu o ewolucji w grach. :> Kogo jeszcze bawi ten nazbyt poważny dyskurs?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*