Home / Wiadomości / Aktualności / Games Fanatic 2.0

Games Fanatic 2.0

Każdy kto wszedł dzisiejszego ranka na Games Fanatic zauważył pewnie, że coś się w serwisie zmieniło. Blog przeszedł dość znaczącą metamorfozę. Wszystko po to, aby zwiększyć wygodę korzystania z niego i rozwinąć jego możliwości. Zapewniam, że to dopiero początek zmian. Na dziś zaoferowaliśmy wam następujące nowinki i usługi:

 

http://www.gamesfanatic.net/ – Mamy wreszcie własną domenę. Zawsze brzmi ona bardziej profesjonalnie i nie trzeba pamiętać długiego, skomplikowanego adresu, jak było poprzedniego.

Nowy Image – każdy od czasu do czasu potrzebuje odświeżenia, zmiany wyglądu, uczesania czy ubioru. Sam się czuje wtedy lepiej, a i otoczenie pozytywnie reaguje na taką zmianę. Również i Games Fanatic wymagał takiego face liftingu. Stąd kompletnie inny layout. Przy okazji taka drobna zabawa – co pewien czas będziemy zmieniać tło nagłówka na grę, która w naszym planszówkowym otoczeniu jest najbardziej Hot, czyli po polsku cieszy się największą popularnością, jest przez wszystkich rozrywana. Obecnie w Warszawie mnóstwo ludzi szaleje na punkcie Brassa, stąd i on w nagłówku.

Ankieta – będziemy regularnie umieszczać ankiety oczekując z waszej strony pomocy w prowadzeniu wszystkich naszych przedsięwzięć. Dzięki waszym głosom dowiemy się co wam najbardziej się podoba, a nad czym jeszcze musimy popracować. Zapraszamy na pierwszą z nich dotyczącą Planszostacji (po prawej stronie).

Redakcja – tu zawsze dowiecie się kto należy do zespołu Games Fanatic, znajdziecie namiary na konta BGG każdego z nas oraz będziecie się mogli z każdym z nas skontaktować.

Kontakt – jeżeli będziecie chcieli zadać pytanie lub załatwić sprawę nie konkretnie z którymś z nas ale ogólnie z serwisem Games Fanatic to jest to najlepsze miejsce.

Forum – stworzyliśmy forum dedykowane serwisowi. Wszyscy jesteśmy czynnymi użytkownikami największego forum o planszówkach Gry-Planszowe.pl i w żadnym wypadku to forum nie rości sobie praw, żeby z nim w jakiś sposób konkurować. Służy innym celom. Zaobserwowaliśmy, że czasami toczą się na Games Fanatic bardzo długie oraz rozbudowane polemiki i komentarze pod wpisami przestają być wygodnym mechanizmem porozumiewania się. Dodatkowo wasze sugestie i opinie na temat audycji Planszostacja też mogą się na forum znaleźć. Zapraszamy do rejestrowania się i korzystania w razie potrzeby.

To tyle na początek. Odświeżenie nie skończyło się jeszcze na dobre i będziemy przez najbliższe dni poprawiali jeszcze najróżniejsze drobiazgi. Czekamy przy okazji na wasz podpowiedzi jak zauważycie, że coś źle działa oraz z chęcią usłyszymy opinie jak wam się podoba Games Fanatic 2.0 i pod względem wyglądu i pod względem nowych usług.

12 komentarzy

 1. Avatar

  ciekawe, ciekawe… trzeba będzie się przyzwyczaić do nowego layoutu (pewnie zaraz dostaniecie górę komentarzy, że złe, że brzydkie i w ogóle :)). Jedyne co mnie razi, to logo, a w szczególności ten niebieski glow brrr… ale to pewnie zboczenie zawodowe ;)
  Generalnie gratulacje, że się rozwijacie. Może niekoniecznie jest to GF 2.0, ale nie wątpię, że w przyszłości będzie nawet 3.0

  pozdrawiam

 2. Avatar

  Dokladnie – logo to najslabsze ogniwo ;)

 3. Avatar

  Bardzo podoba mi sie pani After :-).

 4. Avatar

  poprzedni layout podobal mi sie ZDECYDOWANIE BARDZIEJ, nie mowie tu o nowych (poprawionych) funkcjonalnosciach bo to zupelnie „inna spiewka”

  jesli jednak chcecie pozostac przy obecnym to KONIECZNIE zmiencie ten top – wyglada fatalnie

  trzymam kciuki za dalszy rozwoj :)

 5. Avatar

  mam jedno pytanie które mnie nurtuje a sam nie mogłem znależć odpowiedzi.Czy gry planszowe są popularne w japonii a jęsli tak to jakie.Skąd takie pytanie no bo moizm zdaniem japończycy jak kto inni potrafią opowiadać historii w grach komputerowych no i cieszą się duża popularnościa a co z planszówkami.Może któś z waszego grona odpowie?

 6. Avatar

  przepraszam za błedy

 7. Avatar

  Nie jestem jakoś specjalnie zorientowany w rynku planszówkowym Japonii, ale powiem tyle co wiem.

  1. Na pewno nie jest to taki szał jak z grami konsolowymi, ponieważ Japończycy (jak i Koreańczycy) są gadżeciarzami i ubustwiają wszelkie elektroniczne zabawki. Tak więc zasięg zainteresowania grami konsolowymi, a planszówkowymi jest drastycznie różny, na niekorzyść tych drugich.

  2. Głównie wypuszczane gry to przeróbki gier ze świata zachodniego (USA i Europa). Japończycy mają też swoje produkcje, a nie pojawia się ich zbyt dużo.

  3. W Japonii jest mocna pozycja gier tradycyjnych: Go, Mahjong, Shogi, Hanafuda.

  4. Oczywiście w sklepach mnóstwo jest najsłynniejszych gier planszówych dla mas (Monopoly, Trivia Pursuit, Risk)

  5. Japończycy od 2002 roku wybierają swoją Grę Roku. W podanym linku możesz obejrzeć laureatów, co pozwala uzmysłowić sobie co się ostatnio cieszyło wzięciem u graczy bardziej zorientowanych w rynku.

  6. Podejrzewam, że jak dobrze poszukasz to więcej znajdziesz na temat tamtejszego rynku.

 8. Avatar

  Szymonie, a czy Ty też wyładniałeś tak jak ta Pani i to forum? i czy Twój seksowny głos będzie jeszcze seksowniejsz?

 9. Avatar

  dzięki pancho za informacje poszperam

 10. Avatar

  W Essen wystawia się sporo wydawnictw z kraju kwitnącej wiśni. Podobnie widziałem wydawców japońskich na targach w Wiedniu. Sam mam w kolekcji dwie gry z japoni, z czego jedna jest super (Warumonu), a w drugą jeszcze nie zdążyłem zagrać :)

 11. Avatar

  Ja juz nie moge byc ladniejszy… A nad glosem jezcze popracuje ;-)

 12. Avatar

  zdecydowanie bardziej podoba mi się pani PRZED

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Event Badger na festiwalu GRAMY

Wybierasz się w najbliższy weekend na GRAMY? to może cię zainteresować!