Home / Wiadomości / Aktualności / Pomóż Eclipsowi dostać się na Steama

Pomóż Eclipsowi dostać się na Steama

eclipse_headerCyfrowa wersja Eclipse: New Dawn for the Galaxy miała swoją premierę w 2013 roku na urządzenia pod kontrolą systemu iOS. Od tej pory wiele wody upłynęło w Wiśle. Wreszcie tytuł pojawi się również na inne platformy: PC, Mac i Android.

Aktualnie potrzebujemy waszego głosu, aby przejść weryfikację na Steam Greenlight.

Ostateczna wersja pojawi się we wrześniu 2016. Krótko o grze, choć jest mało prawdopodobne, aby ktoś tytułu tutaj nie kojarzył. Należy do gatunku 4X, a wyróżnia się dość elegancką i szybką mechanikę, jednocześnie nie zmniejszając strategicznej głębi. To jej najmocniejszy punkt w obrębie konkurencyjnych tytułów.

Główne cechy:
– oficjalna, pobłogosławiona przez twórców, cyfrowa wersja gry planszowej
– 7 ras, każda z silnymi i słabymi stronami
– Zmienny z rozgrywki na rozgrywkę układ gwiezdny, drzewo technologii i projekty statków kosmicznych
– do 6 graczy (człowiek lub sztuczna inteligencja)
– multiplayer cross-platform (różne platformy będą mogły grać przeciwko sobie)
– 3 poziomy trudności AI
– wbudowany samouczek i podręcznik zasad

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dżem dobry – praca u podstaw

Nie wiem jak Wy, ale ja, jeśli chodzi o gry słowne, jestem rozdarty jak ta sosna z książki Żeromskiego. Z jednej strony bawi mnie klejenie wyrazów z pojedynczych literek, a z drugiej wiem, że nie jestem w tym tak dobry jak bym chciał. I w gruncie rzeczy to jest dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) podstawowy i największy problem z tego typu tytułami: inni ludzie przy stole. Szczególnie tacy, którzy w dzieciństwie wpadli do kociołka z płytkami od Scrabble a teraz potrafią ułożyć siedmioliterowy wyraz korzystając z samych spółgłosek i wspomnienia dawnego wypadu na Mazury, podczas którego poznali nazwę jakiegoś technicznego elementu wykonania takielunku. Nic tylko usiąść i płakać nad tym, że na pierwszy rzut oka przede mną składają się jedynie “kot”, “tok” i ewentualnie, w porywach kreatywności: “kupa”.