Home / Wiadomości / Zapowiedzi / Lords of Xidit w wersji PL

Lords of Xidit w wersji PL

Lords of XiditJeszcze w tym roku czeka nas kolejna przygoda w królestwie Xidit znanym z gry Seasons Pory Roku. Gra, choć fabularnie nawiązuje i wręcz mocno rozwija tło nakreślone przez swoją poprzedniczkę, mechanicznie jest zupełnie inna. Jest to wręcz remake gry Himalaya z 2002 roku. Wydawnictwo Rebel.pl przygotowuje polską wersję instrukcji do tej niezależnej językowo gry, która ukaże się jako wydanie wielojęzyczne. W grze naszym głównym celem jest przemierzanie dróg królestwa Xidit, rekrutowanie dzielnych żołnierzy i uwalnianie miast spod mrocznej władzy zła.

Już nie w Himalajach, ale w krainie fantasy

Już nie w Himalajach, ale w krainie fantasy

3 komentarze

  1. timeimmigrant

    Bardzo dobra wiadomość. Jakby dołożyć do tego jeszcze spolszczone dodatki do Seasons to byłoby jeszcze lepiej.

  2. z tego co mi wiadomo, to będą :) a pudełku Lords of Xidit znajdzie się jeszcze karta promocyjna do Seasons

  3. timeimmigrant

    Super! Dziękuje za informację. Poza tym Lord of Xidit to dla mnie pozycja obowiązkowa, chociażby dla samej grafiki i fabuły.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap