Home / Artykuły / 10-lecie GF / Konkurs Rocznicowy GF – G3

Konkurs Rocznicowy GF – G3

G3Piąta odsłona Konkursu Rocznicowego na 10 lat istnienia Games Fanatic dotyczy wydawnictwa G3, które jest jednym z największych w Polsce. Cieszymy się ze współpracy z nimi tym bardziej, że jesteśmy równolatkami. G3 także obchodzi w tym roku swój 10 jubileusz! Niech ten konkurs będzie dla Was prezentem urodzinowym zarówno od Games Fanatic, jak i od nich. 

Oto pytania konkursowe:

1. Plan wydawniczy G3 na ten rok jest bardzo rozbudowany. Podaj tytuł nowej gry, która ukazała się na rynku jako pierwsza w naszej tegorocznej ofercie?

2. W ofercie G3 znajduje się seria „krwawych” Czarnych historii. Oprócz sześciu części tej gry z serii regularnej, na polskim rynku ukazało się też kilka wydań specjalnych, w tym dwie edycje limitowane w metalowych puszkach. Podaj tytuły edycji limitowanych.

3. W zeszłym roku wydaliśmy grę Ewolucja. Pochodzenie gatunków. Dla fanów tej gry przygotowaliśmy w tym roku prawdziwy rarytas – rozszerzenie zawierające aż trzy dodatki: Przestworza, Kontynenty i Dzień Darwina (stworzony przez polskiego autora). Swego czasu na naszym profilu na Facebooku zamieszczaliśmy opisy cech z dodatku Dzień Darwina. Podaj nazwy tych trzech cech.

Wydawnictwo G3 ufundowało 3 nagrody:

Na odpowiedzi czekamy do jutra (wtorek) do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy w środę.

Formularz do przesyłania odpowiedzi

Regulamin konkursu

Uwaga: używany formularz potwierdza przesłanie odpowiedzi jedynie poprzez wyświetlenie strony potwierdzającej.

4 komentarze

 1. Avatar

  pytania są mocno hermetyczne. Ktoś kto nie siedzi w planach wydawniczych i premierach polskich wydawnictw nie ma szans być pewnym prawidłowej odpowiedzi :D

 2. Avatar

  bez przesady, akurat informacje o planach wydawniczych jak i wydanych grach można łatwo znaleźć, elegancko zebrane, na jednym ze znanych, planszówkowych serwisów.

 3. Avatar

  @runman niestety wygląda na to, że dałeś się strollować ;)

 4. Avatar

  @runman to nie serwis planszówkowy tylko „platforma blogowa” :D
  @leser dokładnie ;) udało się nawet kogoś wkręcić.

  Ale tak na poważnie, fajne te konkursiwa! podobają mi się bardzo ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Patronat GF: Konkurs instagramowy – rozwiązanie

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na naszym Instagramie w pierwszych 100 postach było aż 25 zdjęć gier od FoxGames … Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap