Home | Wiadomości | 10-lecie GF | Konkurs Rocznicowy GF – Rebel.pl

Konkurs Rocznicowy GF – Rebel.pl

❍ Reading Time: < 1 minute

To już ostatni konkurs rocznicowy. Tym razem udajemy się do Gdańska i serwujemy pytania na temat wydawnictwa Rebel. Tradycyjnie przypominamy, że biorąc udział w konkursie możecie nie tylko wygrać nagrody ufundowane przez Rebel, ale  macie również szansę dodać swoje nazwisko do puli wybrańców, którzy wezmą udział w końcowym losowaniu. A zatem, do dzieła!

Pytanie nr 1. Rebel Times jest bezpłatnym miesięcznikiem tworzonym przez pasjonatów gier. To dostępny w wersji elektronicznej magazyn zarówno dla planszówkowych weteranów, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z grami.  Proszę podać trzy tytuły gier wydawnictwa Czech Games Edition, których recenzje znalazły się w miesięczniku Rebel Times, jak i na łamach serwisu GF.

Pytanie nr 2. Premiery wydawnictwa Rebel zawsze niosą z sobą wiele niespodzianek. Jedną  z nich było swego czasu wydanie gry, która już w latach dziewięćdziesiątych osiągała sukcesy. Za pomocą słów kluczy proszę rozszyfrować tytuł gry, którego opis pojawił się w serwisie GF. Słowa klucze: allegro, sztuka, NEX, trylogia.

Pytanie nr 3. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Rebel zna i chwali to, co polskie właśnie. Wielu naszych rodzimych twórców współpracuje z gdańskim wydawnictwem. Proszę wymienić gry polskich autorów, które zostały wydane przez Rebel, a teksty o nich (recenzje, rzut okiem) pojawiły się na stronie GF.

Na pomysłowych i wytrwałych szczęśliwców czekają:

relic-runners-1

Relic Runners

Wikingowie-Wojownicy-Polnocy-_bn39234

Wikingowie Wojownicy Północy

Dobble0

Dobble

Na odpowiedzi czekamy do jutra, 17 czerwca, do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy w środę.

 

Formularz do przesyłania odpowiedzi

Regulamin konkursu

Uwaga: używany formularz potwierdza przesłanie odpowiedzi jedynie poprzez wyświetlenie strony potwierdzającej.

4 komentarze

  1. A jak jest liczona odpowiedź, gdyby np. gra miała dodatek?

  2. I jeszcze jedno pytanie- w 3 pytaniu warunkiem jest, by gra była opisana na GF?

  3. @Hanys246
    przecież jest wyraźnie napisane, że gry musiały być opisane na GF :) A dodatek to nie jest gra, tylko dodatek :) Przynajmniej ja tak to pojmuje.

    Konkurs zacny, szczególnie pytanie numer dwa.

  4. Pytania proste. Oby się choć ten jeden raz poszczęściło…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*