Home | Wiadomości | Konkursy | Konkurs Apacze i Komancze

Konkurs Apacze i Komancze

❍ Reading Time: 2 minutes

egmont_2Walka o zasoby i terytorium! Nieustanna rywalizacja oraz unikalna plansza do gry! Ciekawy, indiański klimat! To wszystko odnajdziecie w nowej grze duetu Kramer&Kiesling, która na polski rynek trafi dzięki wydawnictwu Egmont. Serdecznie zapraszamy do udziału w KONKURSIE, w którym można wygrać trzy egzemplarze gry Apacze i Komancze.

Oto dwa zadania, których poprawne wykonanie gwarantuje dodanie Waszego zgłoszenia do puli kandydatów na potencjalnych przyszłych właścicieli nowych planszówek:

1. Wojna Komanczów z Apaczami to konflikt indiański mający miejsce w latach 1706-1725. Przyczyna każdej wojny jest jednolita – brak porozumienia. Nie chodzi tu, rzecz jasna, o różnicę w języku, ale o niemożność dogadania się w danej kwestii.   Jeden z najbardziej znanych indiańskich wodzów doskonale władał językiem Komanczów, jednak częściej zmuszony był z nimi  walczyć, aniżeli rozmawiać. O kim mowa?

2.Klasyczne, aczkolwiek świetnie sprawdzające znajomość dorobku gier znanych autorów, zadanie.  W poniższej układance,  dającej w efekcie tytuł planszówki stworzonej przez duet Kramer&Kiesling, zostały ukryte nazwy innych gier autorstwa niemieckich twórców. Proszę podać 12 tytułów, z których pochodzą powycinane litery.

Bez tytułu

Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 19  października 2014 godziny 23.59.  Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu kilku następnych dni.

Formularz do przesyłania odpowiedzi

Uwaga: używany formularz potwierdza przesłanie odpowiedzi jedynie poprzez wyświetlenie strony z podziękowaniami za udział w konkursie.

Sponsor konkursu egmont_2

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu „Apache i Komancze” (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.

2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).

3. Konkurs trwa od 13.10.2014 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 19.10.2014 r., do godziny 23:59.

4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl

5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.

8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

9. Konkurs polega na przesłaniu odpowiedzi na pytania konkursowe. Z przesłanych prawidłowych odpowiedzi zostaną wylosowani zwycięzcy przez przedstawiciela GamesFanatic.pl.

10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

11. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.

12. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu maksymalnie tygodnia po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi w danej odsłonie konkursu.

13. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: contact@gamesfanatic.pl

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.

15. Nagrody wysyła Organizator do 21 (dwudziestu jeden) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

4 komentarze

  1. Hmmm, z liter ułożono tytuł Apacze i Komancze a w formularze pytanie dotyczy tytułu Apache i Komancze ;) Nie wiem jaka gra kryje się pod literą H w wyrazie Apache ;)

  2. Tytuł taki jak na pudełku gry: Apacze i Komancze. Literówka w formularzu.

  3. Witam,

    Właśnie wysłałem odpowiedź. 5 minut po północy, formularz ją jeszcze przyjął i ja też o to proszę :) za późno wróciłem do domu i nie zdążyłem przed północą.

    Pozdrawia :)

    Andrzej

  4. Ok, okazuje się że mi się daty pomyliły … :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*