Home / Wiadomości / Konkursy / First to Fight – patronat medialny i konkurs

First to Fight – patronat medialny i konkurs

boxJak wspominał Ink dzisiejszego poranka, z  wielką przyjemnością obejmujemy patronat medialny nad najnowszą produkcją Fabryki Gier Historycznych pod tytułem First to Fight przedstawiającej zmagania polskich sił zbrojnych w czasie II wojny światowej na terenie  kraju i poza jego granicami. Z tej okazji  ogłaszamy wspólnie z wydawnictwem konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarzy gry.

Poniżej znajdują się ilustracje kart, które znajdziecie w grze. Waszym zadaniem jest przesłanie informacji jakie postacie i wydarzenia (misje)  historyczne zostały przedstawione na kartach. Na odpowiedzi przesyłane przez poniższy formularz czekamy do czwartku do godziny 23.59. Odbiór nagród będzie możliwy m.in. na najbliższym konwencie Polcon, gdzie w piątek 5 września będzie miała miejsce premiera gry.

Formularz do przesyłania odpowiedzi

Regulamin konkursu

Uwaga: używany formularz potwierdza przesłanie odpowiedzi jedynie poprzez wyświetlenie strony z podziękowaniami za udział w konkursie.

Oto oficjalne informacje na temat gry:

Po przegranej kampanii wrześniowej 1939 roku wielu polskich żołnierzy ewakuowało się z kraju i wyruszyło na tułaczkę po świecie, która trwała do 1945, a dla części z nich skończyła się dopiero po 1989 r. Polacy walczyli na wszystkich frontach II Wojny Światowej i mieli ogromny wkład w zwycięstwo nad nazistowskimi Niemcami i innymi państwami Osi. Świetnie wyszkoleni żołnierze Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie oraz Związku Walki Zbrojnej – Armii Krajowej, walczyli z Wehrmachtem i jego sojusznikami na wszystkie możliwe sposoby, od propagandy przez dywersję, po regularne działania zbrojne. Na lądzie, morzach i oceanach, w powietrzu. Wciel się w członków Sztabu Naczelnego Wodza i zarządzaj polskimi jednostkami w walce przeciwko III Rzeszy. Państwa Osi ugną kolana, jeśli Ty nie zegniesz karku!

Liczba graczy: 2-4
Wiek: 10+
Czas gry: 40-70 min.
Autorzy: Adam Kwapiński, Michał Sieńko
Premiera: 5 wrzesień 2014

6 komentarzy

 1. Avatar

  W formularzu nie ma rubryki na wpisanie swojego imienia i nazwiska. Czy to błąd, czy oznacza po prostu, że udział mogą wziąć tylko zalogowani?

 2. Avatar

  W podpisach są też dwie ilustracje z numerem 6.

 3. sipio

  Brak miejsca na swoje dane to był błąd, który został już poprawiony.
  Patrzymy na podpisy ilustracji na stronie konkursu, nie na nazwy plików graficznych.

 4. Avatar

  Jasne, tylko że dałbym sobie rekę uciąć, że jeszcze niedawno, właśnie w podpisach (Ilustracja nr …), były dwie szóstki – jedna zamiast siódemki, a nie było ósemki). No, ale może mój komputer (i oczy) zwariował ;)

 5. Ink

  Nie miałeś zwidów, poprawiłem w międzyczasie :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

GF Express: Sleeping Gods

W sierpniu 2019 roku Ryan Laukat przeprowadził kampanię crowdfundingową swojego najnowszego dzieła. Kickstarterowa zbiórka Sleeping Gods zakończyła się gigantycznym sukcesem. Projekt wsparło ponad 12000 osób. Poprzednie gry tego autora, takie jak Górą i Dołem czy też Bliżej i Dalej zyskały sporą rzeszę fanów spośród graczy znad Wisły. Nie ma się więc co dziwić, że także Sleeping Gods szybko znalazło się na ich celowniku. Polska wersja gry wydawała się być kwestią czasu. I rzeczywiście, Lucky Duck Games Polska postanowiło podjąć się tego karkołomnego (ze względu na ilość tekstu do przetłumaczenia) zadania. Już jutro, na portalu wspieram.to, rozpocznie się kampania Uśpionych Bogów. Niektórzy z naszych redaktorów mieli okazję tytuł ten wypróbować już jakiś czas temu. Ich opinia o grze sprawiła, że zdecydowaliśmy się objąć ją patronatem Games Fanatic. Ja swój egzemplarz (w angielskiej wersji językowej) dostałam niedawno. Dziś opowiem Wam, dlaczego nasza decyzja była według mnie strzałem w dziesiątkę. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap