Home / Wiadomości / Konkursy / Konkurs piłkarski

Konkurs piłkarski

1Już za tydzień, 4 września piłkarska reprezentacja Polski  będzie miała okazję po raz kolejny skopać zadki mistrzom świata – Niemcom i udowodnić, że zeszłoroczne zwycięstwo nie było tylko dziełem przypadku, a początkiem budowy drużyny co najmniej na miarę Orłów Górskiego. A my z tej okazji postanowiliśmy zaproponować Wam mały „zakładzik”, o tyle fajny, że na nim możecie tylko zyskać, a nic nie ryzykujecie.


Zadanie konkursowe jest wyjątkowo proste. Wystarczy do dnia 3 września 2015 r. do godziny 23:59, wklepać do formularza wynik meczu Niemcy – Polska oraz swoje dane i wysłać zgłoszenie (każda osoba może wysłać tylko jedno takie zgłoszenie).  Wśród  osób, które prawidłowo wytypowały wynik wspomnianego wyżej meczu zostaną rozlosowane nagrody, którymi są – nie może być inaczej – gry o tematyce piłkarskiej:

 • Goool ! – od Wydawnictwa Egmont Polska 
 • Piłka w grze – od Wydawnictwa Fox Games
 • Hat-Trick – od Wydawnictwa Unplugged (o planowanym dodatku, o możecie poczytać na GF News)

A żebyście w piątkowy wieczór nie żałowali gardeł kibicując Orłom Nawałki, w wypadku zwycięstwa Polski  sponsorzy postanowili podwoić ilość nagród. Tak więc, jeżeli mecz zakończy się sukcesem Biało – Czerwonych, wśród osób, które trafiły wynik meczu zostanie rozlosowanych łącznie 6 gier (do puli nagród wejdą nie po jednym, a po dwa egzemplarze każdej gry). Tak więc nie pozostało Wam nic innego jak obstawiać, a za tydzień o 20.45 odłożyć książki, spauzować filmy, przerwać grę w planszówki (nie wierzę, że to napisałem), zasiąść przed telewizorem i z całych sił kibicować BIAŁO-CZERWONYM.

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu piłkarskiego (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
 3. Konkurs trwa od 28.08.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 3.09.2015 r., do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu poprzez formularz na stronie Konkursu odpowiedzi na pytania konkursowe. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. W losowaniu nagród brać będą udział osoby które prawidłowo wytypowały wynik meczu piłkarskich reprezentacji Niemcy  – Polska, który odbędzie się w dniu 4 września 2015 r.
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 14. W przypadku zwycięstwa reprezentacji Polski w meczu, wśród osób które prawidłowo wytypowały wynik meczu, o którym mowa w pkt 11 regulaminu rozlosowane zostanie 6 egzemplarzy gier ufundowanych przez sponsorów (po 2 egzemplarze każdej gry).
 15. W przypadku innego wyniku niż określony w punkcie 14, , wśród osób które prawidłowo wytypowały wynik meczu, rozlosowane zostanie 3 egzemplarze gier ufundowanych przez sponsorów (po 1 egzemplarzu każdej gry)
 16. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 10 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 17. Każdy zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: kontakt@gamesfanatic.pl
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez Laureata.
 19. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

Sponsorami konkursu są Wydawnictwa:

Egmont

egmont

Fox Games

foxgames

Unplugged

unplugged

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Konkurs instagramowy – rozwiązanie

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na naszym Instagramie w pierwszych 100 postach było aż 25 zdjęć gier od FoxGames … Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap