Home / Wiadomości / Konkursy / Patronat GF: ??? – co tym razem poleca Games Fanatic?

Patronat GF: ??? – co tym razem poleca Games Fanatic?

gf_konkurs_zajawka

Ledwie jeden konkurs się skończył, a już drugi czas zacząć. Zadanie konkursowe co prawda już było – trzeba zgadnąć nad jaką grą, która niedługo zawita do sklepów, serwis Games Fanatic objął patronat medialny. Tym razem jednak zadanie będzie prostsze. Ale po szczegóły musicie już zajrzeć do tego postu.

Grę, nad którą Games Fanatic objął patronat medialny, na łamach naszego serwisu recenzowała już kiedyś Veridiana. Poniżej przedstawiamy fragmenty tej recenzji, które mają Wam pomóc w rozwiązaniu zagadki:

Gra, mimo iż prosta, ma pewne momenty, których opanowanie zabiera trochę czasu. Ale przetestowałam je na dzieciach i mile się zdziwiłam, że nie sprawiały im aż takiego problemu jak się obawiałam. Reguły bazują na trzech akcjach, spośród których możemy wybrać w swoim ruchu jedną.

Najsprytniejszy moment to dokładanie żetonów na ciężarówki. Mając świadomość, że w każdej rundzie każdy z rywali stanie się posiadaczem jednej z nich, musimy dokładnie przemyśleć co z czym może się w jednym pojeździe znaleźć, aby nie było zbyt atrakcyjne dla przeciwników, a ciągle atrakcyjne dla nas. … Czyli mechanizm sprytny i w dodatku przystępny! Myślę, że oprócz sympatycznego tematu i ładnego wykonania to największy plus tego tytułu.

… naprawdę mi się podobało, choć tytułów rodzinnych, z zasady lżejszych raczej unikam. Ale sentyment do opiekowania się egzotycznymi zwierzątkami pozostał w trzewiach i odezwał się nad planszą raz jeszcze. Kompletowanie gatunków, zapełnianie wybiegów (dla punktów i pieniążków), polowanie na płodne samice i samców, dzięki którym w zoo pojawiają się urocze maluchy, i unikanie ze wszystkich sił nadmiarowych zwierząt, aby nie zapełniać schronu (kto to tak nazwał?) za co grożą punkty ujemne – bardzo miło mija czas, niedługi czas, dodajmy.

Nie jest to gra, którą sobie sprawię, ale jako nieliczna z tej kategorii nie męczy mnie i chętnie w nią gram. Ktoś udanie połączył klimat i łatwą mechanikę.

Czy już wiecie nad jaką grą Games Fanatic objął patronat medialny?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 5 grudnia 2016 r. do godziny 20.00. Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy nagrodę, którą będzie właśnie tytuł objęty patronatem.

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu pn. „??? – co tym razem poleca Games Fanatic” jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
 3. Konkurs trwa  od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 5.12.2016 r., do godziny 20:00.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na wykonaniu zadania wskazanego na stronie konkursu.
 10. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
 11. Do konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl.
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl.
 14. W konkursie można wygrać grę wymieniono w  poście o ogłoszeniu konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 7 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Nagroda zostanie wysłana do Laureata najpóźniej w terminie 2 tygodni od przesłania danych korespondencyjnych.
 17. Organizator ma prawo publikacji zwycięskiej pracy na stronie gamesfanatic.pl i news.gamesfanatic.pl oraz fanpage’u serwisu Gamesfanatic na Facebooku. Organizator podaje też imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
 20. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu przepisów ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. (Dz.U. 2009 nr 201 poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.

3 komentarze

 1. Veridiana

  Prosimy nie wpisywać odpowiedzi w komentarzach :)

 2. Avatar

  Hej. Kiedy wyniki?

 3. Ginet

  Będą przed końcem tygodnia :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.