Home / Wiadomości / Zgrany Wawer Trudne Gry

Zgrany Wawer Trudne Gry

Cyklicznie w Aninie odbywa się impreza pod nazwą Zgrany Wawer. W ostatnią sobotę odbyła się edycja specjalna znana jako Trudne Gry. Można wtedy zagrać w tytuły, w które rozgrywka trwa długo i do których zazwyczaj trudno znaleźć przeciwników. Następna taka edycja będzie w listopadzie.

4 komentarze

  1. Avatar

    Czy mi się zdaje, czy na jednym ze zdjęć dostrzegłem Talisman: Magia i Miecz? Świetna gierka, szczególnie jak się wyda oszczędności na dodatki ;p

  2. Pingwin

    O! widzę, że moja niechlubnie poddana partia w Cywilizację została uwieczniona :-D
    Długo ją będę pamiętać :-D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dżem dobry – praca u podstaw

Nie wiem jak Wy, ale ja, jeśli chodzi o gry słowne, jestem rozdarty jak ta sosna z książki Żeromskiego. Z jednej strony bawi mnie klejenie wyrazów z pojedynczych literek, a z drugiej wiem, że nie jestem w tym tak dobry jak bym chciał. I w gruncie rzeczy to jest dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) podstawowy i największy problem z tego typu tytułami: inni ludzie przy stole. Szczególnie tacy, którzy w dzieciństwie wpadli do kociołka z płytkami od Scrabble a teraz potrafią ułożyć siedmioliterowy wyraz korzystając z samych spółgłosek i wspomnienia dawnego wypadu na Mazury, podczas którego poznali nazwę jakiegoś technicznego elementu wykonania takielunku. Nic tylko usiąść i płakać nad tym, że na pierwszy rzut oka przede mną składają się jedynie “kot”, “tok” i ewentualnie, w porywach kreatywności: “kupa”.