Home / Audio/Video / Archiwum Planszostacji / Planszostacja – odcinek 18

Planszostacja – odcinek 18

Tym razem odcinek krótszy, popionkowy. Usłyszycie w nim materiał opracowany przez Michała ‚Zielu’ Zielińskiego, który po pierwsze relacjonuje 7 edycją konwentu Pionek, a po drugie przeprowadza bardzo ciekawy wywiad z Petrem Murmakiem, zalożycielem wydawnictwa Czech Games Editions. Życzymy miłego słuchania.
Planszostacja – odcinek 18 [29 MB]

Prośba o niezamieszczanie linku bezpośrednio do pliku MP3, ale do niniejszego wpisu, zawierającego opis zawartości podcasta i adres e-mail związany z konkursem.

2 komentarze

  1. Avatar

    Z gory przepraszam za moje malo profesjonalne ‚lektorstwo’, ale gdybym chcial to zrobic na jakims superpoziomie to sam wywiad zajalby mi nie kilka a kilkanascie godzin, przy moich umiejetnosciach :)

  2. Avatar

    spoko wywiad
    Murmak zresztą bardzo ciekawie opowiada i widać że ma o czym opowiadać

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszostacja 55 – Essen 2011

Spotkaliśmy się z Natanielem i Tycjanem, aby porozmawiać o ostatniej edycji targów Spiel 2011 w Essen. Przede wszystkim zamieszczamy wrażenia o samej imprezie, zastanawiamy czym się różniła od poprzednich edycji i co nam się w tym roku podobało na niej, a co nie. A co najważniejsze rozmawiamy o najróżniejszych grach:  Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap