Home / Artykuły / Wywiady / Czas Honoru: Operacja Most III w TV

10 komentarzy

 1. WRS

  Bardzo fajny materiał. Widać warto było zdobyć ten patronat TVP, by parę spraw pokazać szerszej publiczności. Ozy, gratulacje!

 2. KubaP

  WRS, o ile podzielam Twój entuzjazm wobec materiału, to zapytam tylko niewinnie: Sądzisz, że TVP Historia ma szerszą publiczność niż choćby Games Fanatic? :D

 3. Veridiana

  Znam co najmniej kilka osób, które ten kanał oglądają regularnie. Martwiłabym się tylko, ilu z nich ogląda akurat programy tego typu. Z tego co wiem, raczej siedzą na dokumentach.

 4. Avatar

  Widziałem w TV. Zupełnie przypadkowo skacząc po kanałach. Skacze, skacze. Patrze. A tu znajoma gęba. No nie. Kolejny się dopchał do koryta. Ciekawe z której partii? A tu proszę. Niespodzianka. Bardzo to fajne było. Troszkę mnie Pani raziła, bo jakoś mi jej powierzchowność nie pasowała do tematu. Ale była przygotowana i to się liczy.

 5. MichalStajszczak

  @KubaP> Zapewne liczba osób oglądających kanał TVP Historia jest porównywalna z liczbą osób, odwiedzających stronę Games Fanatic. Ale w większości są to inne osoby. Dlatego jest szansa, że osoby, które oglądają TVP Historia, a nie znające planszówek o tematyce historycznej, mogły się coś o nich z tego programu dowiedzieć.
  @dominusmaris> Jak wyglądała Twoja nauczycielka historii?

 6. KubaP

  Panie Michale, jasna sprawa, tylko żartowałem :)

 7. ozy

  AMR (średnia oglądalność minutowa) TVP Historia w czerwcu 2013 r. to 26 819. Tę informację naprawdę łatwo znaleźć. ;)
  http://media2.pl/badania/104004-Top-100-tematycznych-kanalow-TV-czerwca.-Ktore-najpopularniejsze.html

 8. KubaP

  Wow, to naprawdę nieźle! Tym bardziej gratki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Planszówki w Spodku

Relacje z tej wspaniałej imprezy mieliście okazję przeczytać kilka dni temu, a więcej zdjęć znalazło się na wpisach na naszym profilu FB. Jednak to nie koniec, bo udało mi się porozmawiać z zabieganym Piechem o kulisach tego wydarzenia. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap