Home / Artykuły / Wywiady / Czas Honoru: Operacja Most III w TV

Czas Honoru: Operacja Most III w TV

Czas Honoru Operacja Most IIIW piątkowy wieczór TVP Historia, w cyklu Cafe Historia, wyemitowała materiał o grach historycznych. Jednym z gości zaproszonych do studia był Michał Ozon, autor gry Czas Honoru: Operacja Most III, wydanej w tym roku przez Phalanx Games Polska.

 

10 komentarzy

 1. WRS

  Bardzo fajny materiał. Widać warto było zdobyć ten patronat TVP, by parę spraw pokazać szerszej publiczności. Ozy, gratulacje!

 2. KubaP

  WRS, o ile podzielam Twój entuzjazm wobec materiału, to zapytam tylko niewinnie: Sądzisz, że TVP Historia ma szerszą publiczność niż choćby Games Fanatic? :D

 3. Veridiana

  Znam co najmniej kilka osób, które ten kanał oglądają regularnie. Martwiłabym się tylko, ilu z nich ogląda akurat programy tego typu. Z tego co wiem, raczej siedzą na dokumentach.

 4. Avatar

  Widziałem w TV. Zupełnie przypadkowo skacząc po kanałach. Skacze, skacze. Patrze. A tu znajoma gęba. No nie. Kolejny się dopchał do koryta. Ciekawe z której partii? A tu proszę. Niespodzianka. Bardzo to fajne było. Troszkę mnie Pani raziła, bo jakoś mi jej powierzchowność nie pasowała do tematu. Ale była przygotowana i to się liczy.

 5. MichalStajszczak

  @KubaP> Zapewne liczba osób oglądających kanał TVP Historia jest porównywalna z liczbą osób, odwiedzających stronę Games Fanatic. Ale w większości są to inne osoby. Dlatego jest szansa, że osoby, które oglądają TVP Historia, a nie znające planszówek o tematyce historycznej, mogły się coś o nich z tego programu dowiedzieć.
  @dominusmaris> Jak wyglądała Twoja nauczycielka historii?

 6. KubaP

  Panie Michale, jasna sprawa, tylko żartowałem :)

 7. ozy

  AMR (średnia oglądalność minutowa) TVP Historia w czerwcu 2013 r. to 26 819. Tę informację naprawdę łatwo znaleźć. ;)
  http://media2.pl/badania/104004-Top-100-tematycznych-kanalow-TV-czerwca.-Ktore-najpopularniejsze.html

 8. KubaP

  Wow, to naprawdę nieźle! Tym bardziej gratki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Planszówki w Spodku

Relacje z tej wspaniałej imprezy mieliście okazję przeczytać kilka dni temu, a więcej zdjęć znalazło się na wpisach na naszym profilu FB. Jednak to nie koniec, bo udało mi się porozmawiać z zabieganym Piechem o kulisach tego wydarzenia.