Home | Wiadomości | Konkursy | Małe Epickie Królestwa – konkurs

Małe Epickie Królestwa – konkurs

❍ Reading Time: 2 minutes

Małe Epickie Królestwa to jedna z dwóch debiutanckich gier (o drugiej nieco więcej poczytacie jutro) nowego wydawnictwa na polskim rynku FullCap Games.  Wydawca od paru miesięcy wytrwale prezentował ją wielu konwentach, więc mam nadzieje, że część z Was miała szansę ją wypróbować. Kilka dni temu nowiutkie i pachnące egzemplarze trafiły do recenzentów i pierwszych sklepów. W najbliższą zaś sobotę odbędzie się turniej na Festiwalu Fantastyki Falkon w Lublinie. U nas zaś macie szanse na zdobycie swoich egzemplarzy Małych Epickich Królestw.

Konkurs polega na przesłaniu za pomocą poniższego formularze krótkiego tekstu (maksymalnie 160 znaków, bez liczenia spacji), dlaczego akurat Wy macie otrzymać jeden z dwóch egzemplarzy Małych Epickich Królestw.

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 9 listopada 2014 godziny 23.59.   Razem z przedstawicielem wydawnictwa wybierzemy dwie najciekawsze propozycje. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu kilku następnych dni.

Formularz do przesyłania prac

Uwaga: używany formularz potwierdza przesłanie prac jedynie poprzez wyświetlenie strony z podziękowaniami za udział w konkursie.

Sponsor konkursufullcap_male

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu „Małe Epickie Królestwa” (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.

2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).

3. Konkurs trwa od 3.11.2014 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 9.11.2014 r., do godziny 23:59.

4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl

5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.

8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

9. Konkurs polega na przesłaniu pracy. Z przesłanych prac przedstawiciele serwisu Games Fanatic i wydawnictwa Fullcap Games wybiorą zwycięzców.

10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

11. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.

12. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu maksymalnie dwóch tygodni po zakończeniu terminu przesyłania prac.

13. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: contact@gamesfanatic.pl

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.

15. Nagrody wysyła Organizator do 21 (dwudziestu jeden) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

5 komentarzy

  1. Bo mam małe mieszkanie i mogę mieć tylko małe gry :)

  2. Jedna osoba może wysłać tylko 1 krótki tekst?

  3. Czy są już znane wyniki konkursu?

  4. Kiedy bedą wyniki?

  5. Pytanie nieaktualne, przeczytałem ze ten konkurs wyjątkowo ma dwa tygodnie na rozwiazanie;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*