Home / Wiadomości / Aktualności / Wesołych Świąt! I obyście pod choinką znaleźli…

Wesołych Świąt! I obyście pod choinką znaleźli…

choinka-prezentyŚwięta, święta! Czas radości, wzajemnej życzliwości, chwile spędzone z najbliższymi… Życzymy Wam, abyście przeżyli ten wyjątkowy czas w takiej właśnie atmosferze. W niejednym domu, oprócz kuchennej krzątaniny, trwa teraz zapewne nerwowe oczekiwanie na otwarcie prezentów. Zastanawiacie się, czy Wasi bliscy kupili właśnie TĘ grę, o której marzycie, i której nazwę nieśmiało im gdzieś tam podpowiadaliście? Co sprytniejsi (i odarci z romantyzmu :P) prezent kupili sobie sami. Lecz kto wie, może ich także czeka pod choinką jakaś miła niespodzianka? A jakich prezentów życzą Wam pod choinką redaktorzy Games Fanatic?

GF_zyczenia

Boże Narodzenie to czas wspólnego przeżywania wielkiej radości. Gdy już się nacieszycie tą wielką, znajdźcie czas i na mniejsze, byle razem! Życzymy Wam wielu wspaniałych, dużych i małych radości przy planszy (a najlepiej przy Zamkach Burgundii, bo to najlepsza gra na świecie)! Ania i Kuba.

Pingwin-Krolestwo-w-budowie

Pingwin – jeśli w poprzednich latach nie znaleźliście pod choinką Kingdom Buildera to życzę Wam, aby św. Mikołaj naprawił ten błąd i w tym roku obdarował Was rodzimym Królestwem w Budowie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym najpiękniejszym prezentem jest uśmiech podarowany drugiemu człowiekowi. Nie istnieje nic ważniejszego od radości, albowiem jest to najcudowniejsze uczucie w całej galaktyce i zapewne poza nią również. Niechaj źródłem tego szczęścia będzie dla Was czas spędzony w rodzinnym gronie, w towarzystwie planszówek. Świętym Mikołajom wpycham do worka Rosyjskie Koleje i lżejsze dzieło Felda – La Islę. Tonks

... jak najwięcej Rosenbergów, Feldów i Trzewiczków! Na zdjęciu prezent, jaki ja znalazłam pod wirtualną choinką (prawdziwej nie mam ze względu na cztery koty)

… jak najwięcej Rosenbergów, Feldów i Trzewiczków! Na zdjęciu prezent, jaki ja znalazłam pod wirtualną choinką (prawdziwej nie mam ze względu na cztery koty). Veridiana

...przede wszystkim dobrych, cudownie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia, ale kiedy już dojdziecie do szperania pod choinką i odpakowywania prezentów - czegoś równie pełnego klimatu jak Alchemicy. Ink - włóczykij.

…przede wszystkim dobrych, cudownie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia, ale kiedy już dojdziecie do szperania pod choinką i odpakowywania prezentów – czegoś równie pełnego klimatu jak Alchemicy. Ink – włóczykij.

Odi

…a ja – Odi – życzę Wam pod choinką Doomtowna (no tak, bo w końcu nie wytrzymałem i go jednak nabyłem:/). Niechaj wszyscy grają w tę karciankę i niech się scena w Polsce rozwija! A co! ;)

Sipio – jako, że dopiero co wróciłem z miesięcznych wojaży, to życzę Wam przede wszystkim byście przy choince znaleźli bliskich, czyli cali i zdrowi dojechali do Waszych rodzin na Święta. By spędzić z nimi po prostu piękny czas, który zapisze się w Waszej pamięci. A jak Mikołaj przyniesie Fresco Big Box to się nie obrażę ;-)

 

3 komentarze

 1. Odi

  Pojedynek na regały wygrywa zdecydowanie Tonks.

  Pojedynek na choinki – Sipio.

  Pojedynek na czapki – Veridiana :P

 2. Ink

  Spóźniony, ale dokleiłem się z życzeniami :)

 3. Odi

  No dobra – to jednak w czapkach Ink pozamiatał ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Mezo

Hurra! Nowa gra przed premierą! Klimaty Azteków (potem przeczytałem że Majów)- rzadko używane, a lubię. Hype na grę słyszę od pół roku, z KS (na którym było wydanie pierwotne) mam dobre doświadczenia, tak samo z wydawnictwem Portal. Szybko przeczytam instrukcję i wesoło rozpracujemy grę na najbliższym spotkaniu! Cóż… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap