Home | Audio/Video | Podcasty GF | Dwuosobówki GF | #2 Dwuosobówka GF: Maciej „Palmer” Obszański i Golden Geek Award

#2 Dwuosobówka GF: Maciej „Palmer” Obszański i Golden Geek Award

❍ Reading Time: < 1 minute

dwuosobowka GamesFanaticPolak zdobył ogromne wyróżnienie! Nagrodę Golden Geek Award 2014 jako jedyny Polak zdobył Maciej „Palmer” Obszański za tryb solo do gry Osadnicy: Narodziny Imperium Portalu. Maćkowi należą się ogromne gratulacje, a podczas ich składania Palmer zgodził się na krótką rozmowę w naszej Dwuosobówce. Co Maciek myśli o innych grach solo? Czy współpracuje na stałe z jakimś wydawnictwem? Jaki jest jego ulubiony autor? Miłego oglądania i słuchania!

I wersja mp3:

/wp-content/uploads/2015/03/Dwuosobowka-GF-Maciej-Palmer-Obszanski-i-Golden-Geek-Award.mp3

One comment

  1. Dziwnie wyszedł ten wywiad. KubaP nie gra w wariant solo, nie rozumie tego wariantu i co szczególnie widać jest do takiej formy nastawiony mało pozytywnie. Powątpiewa w sens takiej formy gry i wygląda jakby ktoś go zmusił do przeprowadzenia tego wywiadu.

    Mnie zdarza się zagrać w wariant solo, czasami wynika to z braku chętnych do gry. W innych przypadkach pozwala zrozumieć zasady. Są takie gry które mają naprawdę fajny wariant solo i nie żal czasu żeby trochę pograć. Taką grą jest np: Robinson Crusoe, także nagrodzeni Osadnicy. Nie widzę w tym absolutnie nic złego lub wstydliwego. Wiadomo że lepiej grać w grupie, tego nic nie zastąpi. Co jednak kiedy ktoś nie ma na to czasu, nie ma znajomych którzy podzielają jego planszówkową pasję. Ma nie grać bo to nie ma sensu według tych którym nie brakuje partnerów do gry? W tym przypadku absolutnie zgadzam się z Maćkiem. Wydaje mi się że twórcy gier powinni jak najczęściej takie warianty tworzyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*