Home | Wiadomości | 10-lecie GF | Wyniki Konkursu Rocznicowego GF – Granna

Wyniki Konkursu Rocznicowego GF – Granna

❍ Reading Time: < 1 minute

granna-logoBardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział! Przyszły do nas 292 zgłoszenia! Jesteście niesamowici!

Poprawną odpowiedzią na pierwsze pytanie było oczywiście: Granna Expert, a wydane w niej tytuły to CV i Pretor. Przy tym pytaniu większość z Was nie miała problemów, choć zdarzały się zabawne odpowiedzi jak np. „Supertrudny Superfarmer” czy mój osobisty faworyt „Battlestar Galactica: Pegasus”.

Drugie pytanie dotyczyło następujących serii: W to mi graj! (np. Łap Psiaka czy Kto Pozmywa?), GraMy! (Wilki i Owce z dodatkiem Grube Ryby) oraz Wiem, Bo Gram (Słówka). Tu też większość sobie świetnie poradziła, choć niektórzy szli na łatwiznę, próbując do tego worka wrzucić Granna Expert :)

W ostatnim pytaniu odpowiedzi poprawnych było wiele, gdyż Granna współpracuje z wieloma autorami, najczęściej wymienialiście jednak te: Adam Kałuża, Filip Miłuński, Michał Stajszczak, Philippe de Pallieres, Antoine Bauza. Gratuluję z tego miejsca wyobraźni również uczestniczce, która wpisała w tę rubrykę odpowiedź „Michał Stajszczak, Antoine Bauza, Adam Michnik”. Koleżanko, nie wiem, o czym myślałaś, ale wiem, jaką gazetę czytasz! :D


No dobrze, czas na fanfary i oklaski dla zwycięzców:

  • Adrian Antosik – Pretor
  • Agata Cywińska-RogalaCV
  • Daniel Wrześniewski – Łap Psiaka, Łap Prosiaka i Kto Pozmywa?

Wielkie gratulacje dla zwycięzców, a tym, którzy prawidłowo odpowiedzili, ale nie wygrali w konkursie Granny przypominamy o wielkim losowaniu na koniec – jeszcze nic straconego!

Raz jeszcze dziękujemy Wydawnictwu Granna za ufundowanie nagród!

Powodzenia w kolejnych jubileuszowych konkursach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*