Home / Wiadomości / Premiera „Stawki”

Premiera „Stawki”

stawka_wieksza_niz_zycie_zaproszenie_480x600Miłośnicy Stawki większej niż życie mogą już zacząć odliczać dni do premiery gry, gdyż z końcem września wejdzie ona do sprzedaży. Dodatkowo 7-go października w warszawskim salonie Empiku w CH Arkadia będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W asyście grup rekonstrukcyjnych spotkać się będzie można z autorami, Mają Mirską i Robertem Sypkiem, oraz z twórcami klimatycznych ilustracji do gry. Artyści odsłonią część swojego warsztatu, pokazując szkice nawet z pierwszego etapu prac.

stawka_wieksza_niz_zycie_gra_planszowaObecni będą również eksperci z Klubu Miłośników Stawki, którzy zapraszają do wspólnej zabawy w konkursach wiedzy o serialu (pytania będą o różnej skali trudności). Wydawca zapewnia, że nie zabraknie nagród – wśród nich będą egzemplarze gry oraz wiadomy serial na płytach blue-ray.

Jako goście specjalni pojawią się małżonki znakomitych reżyserów i scenarzystów. Na pewno mają one mnóstwo wspomnień, którymi mogą się z nami podzielić.

Postac_03__Stedtke_N
Oczywiście w centrum uwagi będzie sama gra. Nieufni będą mogli zapoznać się z nią bliżej, zanim zdecydują się na zakup. Choć spotkanie premierowe rozpocznie się o godz. 17.30, to autorzy będą na miejscu już od 14.00. Każdy może przyjść, poznać zasady i zagrać.

Pamiętajcie też o stronie gry www.j23.com.pl, gdzie możecie znaleźć więcej informacji, grafik oraz zapoznać się z instrukcją. Są tam już zamieszczane dodatkowe scenariusze nie ujęte w instrukcji, a wśród nich jednoosobowy wariant gry.

Stawka_wieksza_niz_zycie_wallpaper_kolejowy_1920x1080_B

Stawka_wieksza_niz_zycie_wallpaper_nadbrzezny_1920x1080_B

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Fantastyczne Światy: Przeklęte Skarby

Fantastyczne Światy to gra, która stanowi kategorię samą w sobie. Filler angażujący zarówno wyjadaczy jak i osoby raczkujące w hobby. Wymagające kalkulacji, szacowania ryzyka, nieprzesadnie premiujące doświadczenie a do tego jedna partia trwa około dwudziestu minut. W przeciwieństwie do innych różne ekipy grają w niego u mnie raz po raz. Czy grając z dodatkiem owe boskie proporcje zostaną utrzymane, czy też zabawa ulegnie rozwodnieniu? Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap