Home / Wiadomości / Premiera „Stawki”

Premiera „Stawki”

stawka_wieksza_niz_zycie_zaproszenie_480x600Miłośnicy Stawki większej niż życie mogą już zacząć odliczać dni do premiery gry, gdyż z końcem września wejdzie ona do sprzedaży. Dodatkowo 7-go października w warszawskim salonie Empiku w CH Arkadia będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W asyście grup rekonstrukcyjnych spotkać się będzie można z autorami, Mają Mirską i Robertem Sypkiem, oraz z twórcami klimatycznych ilustracji do gry. Artyści odsłonią część swojego warsztatu, pokazując szkice nawet z pierwszego etapu prac.

stawka_wieksza_niz_zycie_gra_planszowaObecni będą również eksperci z Klubu Miłośników Stawki, którzy zapraszają do wspólnej zabawy w konkursach wiedzy o serialu (pytania będą o różnej skali trudności). Wydawca zapewnia, że nie zabraknie nagród – wśród nich będą egzemplarze gry oraz wiadomy serial na płytach blue-ray.

Jako goście specjalni pojawią się małżonki znakomitych reżyserów i scenarzystów. Na pewno mają one mnóstwo wspomnień, którymi mogą się z nami podzielić.

Postac_03__Stedtke_N
Oczywiście w centrum uwagi będzie sama gra. Nieufni będą mogli zapoznać się z nią bliżej, zanim zdecydują się na zakup. Choć spotkanie premierowe rozpocznie się o godz. 17.30, to autorzy będą na miejscu już od 14.00. Każdy może przyjść, poznać zasady i zagrać.

Pamiętajcie też o stronie gry www.j23.com.pl, gdzie możecie znaleźć więcej informacji, grafik oraz zapoznać się z instrukcją. Są tam już zamieszczane dodatkowe scenariusze nie ujęte w instrukcji, a wśród nich jednoosobowy wariant gry.

Stawka_wieksza_niz_zycie_wallpaper_kolejowy_1920x1080_B

Stawka_wieksza_niz_zycie_wallpaper_nadbrzezny_1920x1080_B

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

New Frontiers – o granicach, które nowe były kilkanaście lat temu

Nie wiem jak zacząć. Po prostu nie wiem. Dla kogo ma być ta recenzja? New Frontiers to gra, której genealogia jest pokręcona jak rodzinne zażyłości połowy bohaterów netfliksowego serialu Dark. Wspominać o Perto Rico? Mam zapomnieć, że mój licznik rozegranych partii w Race for the Galaxy przekroczył niedawno okrąglutki tysiąc? Odnoszę wrażenie, że to szczegół, który może mieć leciutki wpływ na moją perspektywę.