Home / Gra Roku / Edycja 2017 / Gra Roku 2017 – Kolejna edycja rozpoczęta!

Gra Roku 2017 – Kolejna edycja rozpoczęta!

Rozpoczęły się wybory Gry Roku 2017. Czy to pomyłka? Przecież dopiero co zakończyły się zmagania w edycji 2016! Nie, to po prostu nowy Regulamin i nowa formuła. Konkurs się rozwija i dostosowuje do stale rozrastającego się rynku gier. Dlatego pojawiły się nowe kategorie, zasada zgłaszania gier przez samych wydawców, powiększona Kapituła oraz przesunięto termin na pierwszą połowę roku. Poza tym, to nadal Wasz ulubiony konkurs dotyczący gier planszowych w Polsce! :)

Zapraszamy do śledzenia nowej edycji, zapoznania się z listą gier zakwalifikowanych oraz składem znawców, którzy w Waszym imieniu wybiorą najlepsze tytuły minionego roku. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na odświeżonej stronie Planszowej Gry Roku.

 

3 komentarze

  1. Avatar

    Nie ma mojego ukochanego Troyes? :( Polska wersja nie ukazała się przypadkiem w 2016 r. ? ;)

  2. Avatar

    Runebound jako gra rodzinna? Uh. Ale i tak są faworytem w swojej kategorii, ew. Wyspa Skye… aczkolwiek nie ma w tej kategorii nikogo takiego „pewniak na 100%!”
    Zaawansowana: mam nadzieję, że wygra Star Wars: Rebelia. Mocni kandydaci to Rule for the Galaxy, Scythe, Terraformacja Marsa i T.I.M.E. Stories i pewnie to one będą walczyć do końca.
    Dla dzieci: nie mam pojęcia, grałem tylko w gobblety….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszowa Gra Roku 2019 – oficjalne wyniki – Brzdęk, Pulsar i Ślimaki

Znamy wyniki konkursu Planszowa Gra Roku 2019! Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap