Home / Audio/Video / Archiwum Planszostacji / Planszostacja – odcinek 24

Planszostacja – odcinek 24

Ostatni odcinek przed Essen, po którym prawdopodobnie na dłuższy czas przestaniemy myśleć choć trochę o grach innych niż te „made in 2008”. Dla równowagi odcinek bardziej o tym co było – wywiad z Michałem Stajszczakiem głównie o planszówkach 10-20 lat temu, a na TOP 5 – najlepsze gry ‚out of print‚ – już nie w sprzedaży.


Szymona odwiedził brat bliźniak, i co pewien czas słychać że gadają obaj, mam nadzieje że zrozumiecie o co im chodziło…Planszostacja – odcinek 24 [38 MB]

Prośba o niezamieszczanie linku bezpośrednio do pliku MP3, ale do niniejszego wpisu, zawierającego opis zawartości podcasta i adres e-mail związany z konkursem.

3 komentarze

 1. Avatar

  Jeden z lepszych podcastów, jaki udało Wam się zrealizować. Ciekawy gość i fajna rozmowa.

 2. Avatar

  Równiez uwazam ze to jeden z najciekawszych odcinkow o ile nie najciekawszy.
  Po rozmowie z Michalem ma sie ochote na jeszcze. A skracajacego audycje Pancha ma sie ochote…. :-)

  pzdr Kuba

 3. Avatar

  Tak, to był bardzo dobry odcinek. W ogóle odcinki z wywiadami z zaproszonymi gości wypadają znakomicie. Do tego pan Michał wspomniał o Backgammonie – a to jedna z moich ulubionych gier!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszostacja 55 – Essen 2011

Spotkaliśmy się z Natanielem i Tycjanem, aby porozmawiać o ostatniej edycji targów Spiel 2011 w Essen. Przede wszystkim zamieszczamy wrażenia o samej imprezie, zastanawiamy czym się różniła od poprzednich edycji i co nam się w tym roku podobało na niej, a co nie. A co najważniejsze rozmawiamy o najróżniejszych grach:  Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap