Home | Audio/Video | Archiwum Planszostacji | Planszostacja 25 – Essen 2008 show

Planszostacja 25 – Essen 2008 show

❍ Reading Time: < 1 minute
Zapraszam do oczekiwanego już od tygodnia odcinka z wrażeniami z Essen. Pancho, Szymon, mst i Jax sprawiają że możemy poczuć atmosferę targów. W odcinku między innymi mówimy o:Axiom
Batavia
Balance Duels
Beep! Beep!
Cavum
Chicago Express
Comuni
Der Swarm
Diamond’s Club
Dominion
Enkounter
Le Havre
Papillons
Paleo
Snow Tails
Space Alert
Sylla

Jedno tylko ostrzeżenie – jeśli wiecie że nie uda się wam wybrać za rok, budżet czy żona nie pozwolą – chyba lepiej tego jednego odcinka nie słuchajcie…Planszostacja – odcinek 25 [41 MB]

Prośba o niezamieszczanie linku bezpośrednio do pliku MP3, ale do niniejszego wpisu, zawierającego opis zawartości podcasta i adres e-mail związany z konkursem.

13 komentarzy

 1. Małe sprostowanie: gdy wymieniam tytuł Worms mam na myśli grę Worm up!

 2. Po tych wszystkich relacjach i jak teraz posłuchałem sobie planszostacji to nie żałuję że nie pojechałem na Essen. Ogólne moje wrażenie po waszych wypowiedziach jest takie że dużo nowych gier poznanych na Essen to gry przeciętne lub takie które po rozgrywce rozczarowują. Nawet jak wymieniacie gry z top 5 to od razu zaznaczacie że to gra trzymająca poziom ale nie wybitna. Bardzo możliwe że jestem w błędzie bo jeszcze w nic z Essen nie grałem. Jedynie atmosfera „święta planszówkowego” mogłaby mnie przyciągnąć oraz antykwariaty, na pewno nie nowości.

 3. Hmmm…dziwny odbiór audycji. Myślałem, że jak będziemy się klepać po kolanach z radości i wydawać entuzjastycznie ryki to przestaniemy być wiarygodni, ale widać tak trzeba było robić :) Wszyscy powiedzieli, że jadą na pewno za rok, to chyba wystarczy za pozytywną ocenę wyjazdu. A ty rób jak chcesz :)

 4. Odnośnie gościa ze Stacji Kredens, to czy gliwicki podcast żyje?

 5. Pytanie z innej beczki. Dlaczego planszostacja jest otagowana gatunkiem rock? Moze w takim razie jakas solówka gitarowa lub perkusyjna w nastepnym odcinku? : )

 6. duch – daj solowke gitarowa do ktorej masz prawa autorskie i puscimy :-) nie chce placic zaiksowi za solowke slash-a :-)

 7. @Sztefan – jakiś czas temu nagrany został kolejny odcinek Stacji Kredens ale problemy techniczno-montażowe utrzymują go jak dotąd w ukryciu przed spragnionymi słuchaczami

 8. Fajny odcinek. Parę razy się uśmiałem np. gdy Jax mówi „Red November czyli Czerwony Październik” ;)

 9. Słusznie mówił. Rewolucja październikowa miała miejsce w listopadzie :)

 10. good catch, bogas ;-)

 11. Pancho- pewnie że zrobie jak chce, może nawet pojadę ;)

 12. A tak naprawdę to próbuje sobie wmówić że nie żałuje tylko szukam dobrych argumentów :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*