Home / Wiadomości / Wydarzenia / GRAMY w Gdyni – w październiku

GRAMY w Gdyni – w październiku

Planszówkowa mapa Polski doczekała się kolejnej pozycji, tym razem na północy Polski. W dniach 3-4 października br. zapraszamy do Gdyni, na GRAMY – gdyńskie spotkania z grami planszowymi. Formuła imprezy jest prosta – przez dwa dni, sobotę i niedzielę, będzie można przyjść na miejsce imprezy i grać, grać, grać. Na miejscu obsługa będzie pokazywać oraz tłumaczyć zasady najróżniejszych tytułów.  Chcemy zaprosić przede wszystkim całe rodziny, które mogą nie tylko świetnie spędzić weekend z młodszymi i starszymi dziećmi, ale także poznać nowe gry – logiczne, strategiczne, ekonomiczne, zręcznościowe, familijne, itp.

Festiwal odbywać się będzie w nowoczesnym kompleksie biurowo-konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego (więcej informacji znajdziecie tutaj), we współpracy z Gdyńskim Centrum Innowacji i pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni. Patronat medialny nad imprezą obejmą m.in. radio RMF Classic, portal Trojmiasto.pl, serwisy Polter.pl, Gildia.pl i Wrota Pomorza. W zamierzeniu GRAMY ma stać się imprezą cykliczną organizowaną 2-3 razy do roku.

O GRAMY będziemy z pewnością jeszcze pisać, już teraz jednak chciałbym zaprosić Was na stronę poświęconą imprezie oraz przede wszystkim zachęcić do zaznaczenia tego terminu w Waszych kalendarzach! Mam nadzieję, że zobaczymy się na miejscu.

Więcej informacji: http://www.gamesfanatic.pl/gramy/

14 komentarzy

 1. Odi

  Haaaaaaa!!!

  Wreszcie!!!

  Zaraz sprawdzę kto to organizuje. Może sam się zaangażuję w pomoc etc.
  We’ll see

 2. Avatar

  Na stronie imprezy w zakładce Program jest data 12-13 września, a z boku w aktualnościach na tej samej stronie 3-4 października

 3. Odi

  Przeczytałem – zapowiada się naprawdę profesjonalnie.

  Już sam fakt, że ogłoszono tą inicjatywę, mając już w garści poważne konkrety (patronaty, świetne miejsce, sponsorzy), każe patrzeć z optymizmem na powodzenie tego projektu.
  Ja jestem całym sercem ZA, bo jako zawzięty ‚Gdyniarz’, mocno cierpiałem jeżdżąc do Gdańska na planszówki :P A teraz będę miał je ‚prawie’ pod domem!
  Ha!

 4. Avatar

  Poczatkowo termin byl ustalony na 12-13.IX, jednak zmienilismy go ze wzgledu na Pionek (pierwsza polowa wrzesnia) oraz terminy innych imprez w PPNT. Sowacz – dzieki za uwage, poprawione!

 5. Avatar

  Gratulacje, zapowiada się kolejna świetna impreza promująca planszówki.

 6. Avatar

  Super, zapowiada się silna konkurencja do Pionka. Gratulacje.
  Nataniel dziwi mnie fakt, że w gronie patronów medialnych brakuje GamesFantic.pl choć strona konwentu oparta jest na tej właśnie domenie

 7. Avatar

  To ja jeszcze dodam, że oprócz tego że super że będzie kolejny konwent, to bardzo fajne logo z tym tańczącym meeplem.

 8. Avatar

  Maras — GamesFanatic.pl jest na stronie Organizatorzy :-)

 9. Don Simon

  E tam, mi sie logo nie podoba :-). Moglby cos byc zwiazanego z morzem – meeple-pirat, meeple na statku, meeple-rybak…

  Postaram sie przyjechac (mimo takiego logo) ;-)…

 10. Avatar

  czadowa informacja !!!!
  już się łamałem, żeby na pionka wyskoczyć – a tu prawie za miedzą takie cudo.
  Będę na 100%

 11. Avatar

  Rewelacja ! W końcu w Gdyni będą cykliczne imprezy, na które żona nie będzie bała się mnie puści :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ostatnia próba – Detektywistyczny destylat

Na Wspieram.to trwa właśnie zbiórka katowickiej kawiarni Ludiversum zorganizowana w związku z ogólnie panującą obecnie sytuacją, o której wszyscy bardzo dobrze wiemy. Ciężko prowadzić lokal, który oprócz kawy oferuje odwiedzającym planszówki i miejsce do grania, kiedy nie można wpuszczać nikogo do środka. Warto zajrzeć. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap