Home | Wiadomości | Turnieje | GRAciarnia 2 – rodzinne granie w grodzie Kopernika

GRAciarnia 2 – rodzinne granie w grodzie Kopernika

❍ Reading Time: 2 minutes

logotyp_graciarniaRobimy GRAciarnię ponownie. Tym razem większą, bardziej atrakcyjną, trwającą dłużej. Taki był pomysł od samego początku – każda kolejna GRAciarnia ma być lepsza od poprzedniej. Głównie dlatego, że zainteresowanie grami w Toruniu jest coraz większe. Dwa lata temu GRAciarnia okazała się hitem. Na pierwszą edycję Rodzinnego Spotkania z Grami Planszowymi w Dworze Artusa przybyło 400 osób. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie Was więcej. Zapraszamy na wspólne granie 12 i 13 kwietnia 2014 r. do Torunia!

GRAciarnia to największa planszówkowa impreza w regionie

GRAciarnia w tym roku będzie trwałą dłużej niż poprzednia. Tym razem gramy dwa dni. W godzinach od 10 do 20 będzie dostępna wypożyczalnia gier, w której będzie na Was czekać ponad 250 tytułów. Będą to zarówo gry dla najmłodszych, jak i dla zaawansowanych planszówkomaniaków. Jeśli chodzi o atrakcje podczas imprezy, to możecie spodziewać się wielu turniejów. Staraliśmy się wybrać takie rywalizacje, które nie będą banalne. Już teraz możemy potwierdzić, że odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski w “7 Cudów Świata”, które organizuje wydawnictwo Rebel. We współpracy z G3 proponujemy turnieje “Roju” i “Speed Cups”. Wydawnictwo Portal zaproponowało zorganizowanie turnieju “Neuroshimy Hex”, a Bard wspiera rywalizację w jedną z najciekawszych i najmniejszych gier ostatnich miesięcy – “List Miłosny”. Oprócz tego sklep Grajfer.pl proponuje udział w turniejach m.in. “Android: Netrunner”, “Star Wars: X-Wing Gra Figurkowa”. Zaprzyjaźniony z nami Toruński Klub Carrom organizuje podczas GRAciarni turniej w tę grę, nazywaną “indyjskim bilardem”.

To oczywiście nie koniec atrakcji, bo wszystkie wydawnictwa, które będą gościć podczas GRAciarni chcą pokazać uczestnikom toruńskiej imprezy swoje najciekawsze propozycje. Możecie więc spodziewać się mnóstwa prezentacji oraz wspólnego grania np. w “Neuroshimę Hex 3.0” w wersji XXL. Na miejscu będzie również możliwość zakupu gier.

Wszystkie te atrakcje będą dostępne na toruńskiej Starówce, w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc grodu Kopernika – Dworze Artusa. GRAciarnia zajmie dwa piętra budynku, a to oznacza, że jest większa od poprzedniej również jeśli chodzi o rozmiary. Jesteśmy więc przekonani, że wszyscy fani gier “bez prądu” zmieszczą się i będą mieli możliwość zagrania w wiele ciekawych tytułów.

GRAciarnia 2012

W toruńskim Dworze Artusa w 2012 roku grało 400 osób.

Bilety na GRAciarnię można kupić w internetowym sklepie Grajfer.pl oraz na Starówce, ul. Mostowa 19 w Toruniu. Na pewno ich nie zabraknie i każdy, kto będzie chciał wejdzie do Dworu Artusa. Zapisy na turnieje prowadzone będą w wypożyczalni. Wyjątkiem są eliminacje do Mistrzostw Polski w “7 Cudów Świata”. Prosimy o wcześniejsze zapisy przez specjalny formularz: http://bit.ly/OkNedL.

 Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich na GRAciarnię, która odbędzie się 12 i 13 kwietnia 2014 r. w Toruniu i życzyć wszystkim mile spędzonego czasu z planszówkami w gronie znajomych i rodziny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*