Home | Wiadomości | 10-lecie GF | Wyniki Konkursu Rocznicowego GF – Rebel

Wyniki Konkursu Rocznicowego GF – Rebel

❍ Reading Time: < 1 minute

rebel_zajawkaOstatni konkurs rocznicowy cieszył się naprawdę ogromną popularnością. Otrzymaliśmy aż 179 zgłoszeń, spośród których 108 uczestników otrzymało komplet punktów. Komu tym razem dopisało szczęście?

Najpierw jednak sprawdźmy poprawne odpowiedzi:

1. Przy pytaniu pierwszym prawidłowe odpowiedzi to: Galaxy Trucker, Tzolkin, Władcy Podziemi, Pupile Podziemi, Ostatnia Wola, Cywilizacja poprzez wieki, Tash-Kalar (należało wskazać trzy tytuły)

2. Słowa klucze zawarte w drugim pytaniu wskazywały na grę: Modern Art

3. Gry polskich autorów, które zostały wydane przez wydawnictwo Rebel i opisane na łamach naszego serwisu to: Basilica, Mount Everest, Wikingowie Wojownicy Północy, Mercurius, Jaskinia, Amber, Slavika, City Tycoon, Drako, K2 (+dodatek K2 Broad Peak)

A oto troje szczęśliwców:

  • Jakub Nowicki –  Relic Runners
  • Małgorzata Makowska – Wikingowie Wojownicy Północy
  • Justyna Pawłowska – Dobble

Zgodnie z regulaminem czekamy od szczęśliwców na informacje o ich adresie i numerze telefonu. Gratulujemy zwycięzcom i  dziękujemy wydawnictwu Rebel za ufundowania nagród.

Jako, że to był ostatni konkurs w ramach naszych obchodów, czeka nas jeszcze losowanie nagrody głównej  oraz rabatów do sklepów. To wszystko, pod czujnym okiem Najwyższej Komisji  Redakcyjnej do Spraw Nadzwyczajnych, odbędzie się w trakcie długiego weekendu. Uwierzcie nam, losowanie ponad 50 nagród zajmuje nieco czasu :-) Wyniki ogłosimy w poniedziałek z samego rana.  Mamy zatem nadzieję, że dla niektórych ów poniedziałek będzie bardzo miłym dniem, co zazwyczaj jest trudne po takich weekendach.

2 komentarze

  1. Czy Broad Peak był konieczny do podania, bo to w sumie nie gra, a dodatek?

  2. Liczyły się zarówno odpowiedzi z dodatkiem Broad Peak, jak i bez niego. Przyznawano tę samą pulę punktów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*