Home | Wiadomości | Wydarzenia | Spotkanie ludzi z pasją – Hobby 2014

Spotkanie ludzi z pasją – Hobby 2014

Jesienią na ternie Międzynarodowych targów Poznańskich odbędzie się największe w skali kraju spotkanie miłośników modeli kolejowych, samochodów, lotniczych, czy morskich. To niezwykle ważne dla hobbystów wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 października 2014 roku.

Co roku tragi HOBBY gromadzą wiodących na polskim rynku producentów
i dystrybutorów modeli, makiet, akcesoriów, materiałów oraz narzędzi modelarskich, a także producentów i dystrybutorów gier towarzyskich
i komiksów. W wydarzeniu tym uczestniczą również kluby, modelarnie
i wydawnictwa. – Z uwagi na zmiany zachodzące na rynku oraz rosnące wymagania naszych zwiedzających, w tym roku zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres tematyczny m.in. o numizmatykę i filatelistkę – tłumaczy Barbara Vogt, dyrektor projektu. – Wierzymy, że miłośnicy monet, znaczków, pocztówek oraz innych bardzo ciekawych eksponatów wzbogacą ekspozycję targową i „zarażą” swoją pasją publiczność odwiedzającą targi – dodaje.

Sekret Hobby tkwi w niezwykle szerokiej ofercie programowej oraz licznych wydarzeniach towarzyszących. Pasjonaci z dużym refleksem będą mogli wziąć udział w zawodach modeli samochodów sterowanych radiem. Jedną
z tegorocznych atrakcji będzie pierwsza runda EOS, która zostanie zainaugurowana właśnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W dniach 24-26 października najlepsi zawodnicy z całego świata zmierzą się w europejskich zawodach terenowych modeli samochodów zdalnie sterowanych. Jest to emocjonujące wydarzenie nie tylko dla pasjonatów samochodowych modeli, ale także dla wszystkich uwielbiających podziwiać sportowe zmagania zawodników na torze.

Targi Hobby od lat słyną również ze wspaniałej atmosfery, którą wspólnymi siłami budują wielbiciele modeli. Wzorem lat ubiegłych, tegorocznej wystawie towarzyszyć będzie kilka makiet modułowych w różnych skalach. Największe emocje wzbudzi ekspozycja makiety modułowej w skali H0 o łącznej powierzchni ponad 4000 m kw przedstawiająca infrastrukturę kolejową PKP o łącznej długości ok. 380 m.

Zapraszamy do udziału!

Bilet do nabycia drogą online

http://www.ticketpro.pl/jnp/inne/1087929-hobby-aquazoo.html

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*