Home / Wiadomości / Aktualności / Gra Roku 2014 – dzieje się!

Gra Roku 2014 – dzieje się!

GraRoku_logoW ostatnich dniach nabrały tempa prace związane z konkursem na Grę Roku 2014. Oczywiście szczegóły można poznać śledząc dedykowaną stronę http://planszowagraroku.pl/, ale chciałbym też i tutaj podzielić się kilkoma uwagami.

Kapituła kończy właśnie wybieranie Przewodniczącego. To ważne, bo razem będziemy mogli rozstrzygnąć kilka wątpliwości co do tytułów wskazanych do II etapu. Przypomnę, że każdy z P.T. Członków Kapituły wskazuje dowolną liczbę gier (z określeniem kategorii Gra Roku albo Zaawansowana Gra Roku). Jeśli gra zdobędzie chociaż dwa głosy to znajdzie się w II etapie.

Warto zerknąć na sylwetki P.T. Członków Kapituły. Jest kilka zupełnie nowych osób, a kilkoro weteranów ma nowe opisy i zdjęcia. Zapewne pojawią się, wzorem lat ubiegłych, wywiady z nimi.

Na przełomie sierpnia i września będzie sporo ciekawych wieści!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pomóż Ludiversum przetrwać pandemię

Od nieco ponad tygodnia na platformie wspieram.to trwa kampania Ludiversum – katowickiej kawiarni planszówkowej, którą Games Fanatic objęło patronatem. Pieniądze zgromadzone w czasie zbiórki pomogą jej przetrwać okres lockdownu. Jako że nasi czytelnicy rozsiani są po różnych rejonach Polski, nie wszyscy pewnie mieliście przyjemność odwiedzić Ludiversum. Ja miałam to szczęście, że mogłam obserwować proces tworzenia się tego kultowego już miejsca właściwie od początku. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap