Home / Wiadomości / Aktualności / Gra Roku 2014 – dzieje się!

Gra Roku 2014 – dzieje się!

GraRoku_logoW ostatnich dniach nabrały tempa prace związane z konkursem na Grę Roku 2014. Oczywiście szczegóły można poznać śledząc dedykowaną stronę http://planszowagraroku.pl/, ale chciałbym też i tutaj podzielić się kilkoma uwagami.

Kapituła kończy właśnie wybieranie Przewodniczącego. To ważne, bo razem będziemy mogli rozstrzygnąć kilka wątpliwości co do tytułów wskazanych do II etapu. Przypomnę, że każdy z P.T. Członków Kapituły wskazuje dowolną liczbę gier (z określeniem kategorii Gra Roku albo Zaawansowana Gra Roku). Jeśli gra zdobędzie chociaż dwa głosy to znajdzie się w II etapie.

Warto zerknąć na sylwetki P.T. Członków Kapituły. Jest kilka zupełnie nowych osób, a kilkoro weteranów ma nowe opisy i zdjęcia. Zapewne pojawią się, wzorem lat ubiegłych, wywiady z nimi.

Na przełomie sierpnia i września będzie sporo ciekawych wieści!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Pyrkonowy Targ Letni – fotostory

Od 30 listopada 2019 r. kiedy to miały miejsce Planszówki na Narodowym, nie byłem na żadnej planszówkowej imprezie. Na Pyrkonowe Targi Letnie czekałem więc z jednej strony z wielkimi nadziejami, z drugiej jednak też z niemałą obawą. PTL miały być bowiem jedynie namiastką corocznego Festiwalu Fantastyki. Cóż, z pewnością rozmach tego wydarzenia był dużo mniejszy, ale ci co byli (w tym ja) na pewno nie mieli czego żałować. Dlaczego? Zobaczcie sami. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap