Home | Wiadomości | Aktualności | Krewni Pyrkonu – kto pragnie Twojej krwi?

Krewni Pyrkonu – kto pragnie Twojej krwi?

❍ Reading Time: < 1 minute

Tegoroczny Pyrkon to okazja do celebrowania naszego hobby, poznania nowych ludzi i kupienia ekscytujących cacek u ponad 300 wystawców. Do spędzenia czasu w podniosłej atmosferze, w otoczeniu kolorowych cosplayerów i licznych zajawikowiczów takich, jak my.

To też okazja, by dać coś od siebie.

Krewni Pyrkonu to szczytna inicjatywa, zachęcająca do oddawania krwi i zostania dawcami szpiku. W jednym z krwiobusów, rozstawionych na terenie festiwalu, zrobicie to od ręki, w przerwie między kolejnymi spacerami po Targach i kolejnymi rozgrywkami w ukochane planszówki. Z potwierdzonego źródła wiemy, że oddanie krwi daje +5 do każdego rzutu kostką!

Oddanie krwi to też okazja do zdobycia rzeczy zupełnie unikatowej – talii kart Krewni Pyrkonu!

To limitowany i dostępny tylko na Pyrkonie zestaw kart do Twoich ulubionych gier, który jest miłym gestem wdzięczności dla wszystkich pyrkonowych dawców krwi. Część z nich to kosmetyczne, ale wciąż grywalne wzbogacenia tytułów na Twojej półce. Część to mini-dodatki – opcjonalne moduły, którymi możesz urozmaicić rozgrywkę. Wszystkie łączy tematyka związana z krwiodawstwem – są tu więc badania krwi, fiolki z krwią i rzecz jasna wampiry! Najlepiej przemówią zdjęcia:

Nie twierdzę, że warto oddać krew, by oprócz legendarnej czekolady dostać fifny gratis.

Krew warto oddać po prostu – bo ratuje życie bardziej, niż czar wskrzeszający czy przerzucenie kości. To Twoja szansa, by po Pyrkonie zostały nie tylko zdjęcia i miłe wspomnienia.

Szczegóły akcji znajdziesz na stronie Krewni Pyrkonu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*