Home / Wiadomości / Konkursy / Grudniowa wyprawa na biegun – rozwiązanie konkursu nr 2

Grudniowa wyprawa na biegun – rozwiązanie konkursu nr 2

Po wielu rozterkach i dyskusjach wreszcie udało nam się wyłonić zwycięzcę drugiego grudniowego konkursu.Nie było to łatwe, gdyż teksty jakie przysłaliście były na bardzo wysokim poziomie. W końcu nasz wybór padł na planszówkowego schabowego (dlaczego schabowego, to dowiecie się bezpośrednio z recenzji). Autor już pewnie wie, że o nim mowa ;) ale żeby formalności stało się za dość ogłaszamy, że zwycięską recenzją, która zdobyła „Wyprawę na biegun” jest:

Nie blefuj! – planszówkowy schabowy
autorstwa Darii Chibner

Jak pisałam – nie była to łatwa decyzja: kogo nagrodzić. Wydawnictwo FoxGames postanowiło zatem ufundować dodatkową nagrodę (do wyboru: „Goblinpiada” lub „Kraby na fali”) i w ten sposób chcielibyśmy wyróżnić Nikitę za recenzję zatytułowaną:

Bitwa o Tortugę 
Wielka mała bitwa!

Oczywiście warunkiem przekazania tych nagród jest zgoda laureatów na publikację recenzji w naszym serwisie.  Proszę, sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe. Wartościowych recenzji było jednak więcej i było by nam bardzo miło móc gościć Was na naszych łamach, dlatego będziemy się też kontaktować nie tylko ze zwycięzcami.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie a laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy też Wydawnictwu FoxGames za ufundowanie nagród!

foxgames

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*