Home / Wiadomości / Aktualności / Posiłki i przegrupowanie

Posiłki i przegrupowanie

Czas na poważne zmiany na Games Fanatic. Powstawanie Świata Gier Planszowych wpłynęło niekorzystnie na funkcjonowanie bloga i czas to zdecydowanie i nieodwołalnie zmienić. Trzeba się przegrupować, poprosić o posiłki i przywrócić większa aktywność w serwisie. Stąd od dnia dzisiejszego Games Fanatic połyka całą redakcję Świata Gier Planszowych i będzie miejscem gdzie redaktorzy ŚGP będą mniej oficjalnie, mniej formalnie, ale za to szczerze do bólu poruszać najróżniejsze ogólnoplanszówkowe kwestie. Kogo wkrótce będziecie mogli tutaj poczytać?

Ignacy „Trzewik” Trzewiczek. Właściciel wydawnictwa Portal i autor wielu gier RPG, planszowych i karcianych, współtwórca pism Portal, Gwiezdny Pirat i teraz Świat Gier Planszowych. A przede wszystkim (z wielką korzyścią dla Games Fanatic) skandalista i bezkompromisowy felietonista. Ignacy ma już taką cechę, że rzadko owija w bawełnę, czym regularnie wywołuje jakieś afery i gorące polemiki. Wszystko to jednocześnie posługując się doskonałym piórem i dużym poczuciem humoru.

Szymon „Don Simon” Dębski. Szymon ma dwa oblicza, te znane z Internetu i te znane z realu. W Internecie mamy bezkompromisowego „marudę”, który nie obawia się ujawniać swoich poglądów na dowolną sprawę. Trzeba mu przyznać jest odważny w dyskusjach, nie boi się kontrdyskutantów, trudno wymusza się na nim kompromisy i jest wierny swoim przekonaniom. Do tego posiada dowcipny, kwiecisty styl pisania, który się ciekawie czyta. W realu natomiast to super wesoły i miły gość i aż ciężko uwierzyć, że można się z nim w czymś nie dogadać.
Krzysztof „pędrak” Dytczak. Krzychu to wielki planszówkowy aktywista, jedna z najważniejszych postaci klubu na Smolnej, znawca gier wojennych oraz autor gier. Znany jest w całej Polsce, ponieważ często jeździ po najważniejszych konwentach, bierze udział w Games Roomach i promuje planszówki. Przesympatyczna postać o dużym poczuciu humoru, ciągle wesoły i skłonny do pomocy. Krzysiek już parę tekstów na Games Fanatic umieścił, więc nie trzeba go specjalnie opisywać. Od teraz mamy go na stałe.
Z taką ekipą nie będzie nudno. Od dzisiaj będą zamieszczać swoje opinie, przemyślenia i wrażenia. Jakie by one nie były. Stąd ważna informacja na koniec – wszystkie wypowiedzi związane są z jego autorem i nie są w ŻADNEJ postaci oficjalnym stanowiskiem pisma Świat Gier Planszowych. Chyba, że zostanie to zaznaczone inaczej. Liczę, że przyjmiecie ich serdecznie.

2 komentarze

  1. Avatar

    Był taki film. A w tym filmie padają wiekopomne słowa:
    Well, let’s not start sucking each other’s dicks quite yet.

    Mimo wszystko liczę, że w parze ładnymi laurkami pójdą ciekawe wpisy.

  2. Avatar

    Hehe, Pulp Fiction :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*