Home | Audio/Video | Archiwum Planszostacji | Planszostacja – odcinek 8

Planszostacja – odcinek 8

Nic nie powiem, posłuchacie sami. W każdym razie nie tylko siódemka jest pechowa…

W ósmym odcinku nagrywamy znów z Panchem. Rozmawiamy o Caylusie i Caylusie Magna Carta, a potem dołącza do nas Marcin Cieślikowski – założyciel sklepów planszówkowych Gryf i sieci Graal. Na tym kończymy – usłyszycie dlaczego :-). Życzymy miłego słuchania.

Dziś jest ostatni dzień na wysłanie odpowiedzi do naszych dwóch konkursów. Do wygrania Caylus Magna Carta od sklepu Hobbit, oraz Skoki Narciarskie z autografem autora od wydawnictwa Portal. Zgłoszenia czy jakiekolwiek komentarze prosimy przesyłać na nasz adres – planszostacja@gmail.com.

Zapraszamy również do dyskusji o tym odcinku, lub o pomysłach na następne na naszym forum.

Planszostacja – odcinek 8 [28 MB]

Prośba o niezamieszczanie linku bezpośrednio do pliku MP3, ale do niniejszego wpisu, zawierającego opis zawartości podcasta i adres e-mail związany z konkursem.

 

11 komentarzy

 1. Hej,
  Nie było tak źle i dziwię się, że piszecie o pechu…Fakt, że zabrakło paru stałych punktów programu w stylu jak spędziliście ostatni tydzień, ale przecież można to raz przeżyć. Poza tym było wesoło, a wywiad z Marcinem bardzo ciekawy. Widać rolę moderatora – pytania były konkretne i niegłupie ;). Trochę szkoda że nie było konkursu :-/

 2. Jacek Nowak (ja_n)

  Niee no, godzina gadania się nie nagrała, to jak tu nie mówić o pechu. Jeśli nie o pechu, to jedynie o partactwie nagrywacza, ale to nasz kolega i nie będziemy o nim źle mówić ;-). Pech, po prostu pech :D. Nic więcej.

 3. Odcinek bardzo dobrze wyszedł. Jedyny zgrzyt to moment kiedy zaczęliście mówić o mechanice Caylusa – jak to się świetnie przyjęła w innych planszówkach i w ogóle fajnie… tylko nie powiedzieliście dokładnie o których fragmetnach mechaniki mówicie. Chyba dopiero z komentarza Don Simona zaczęło wynikać, że chodzi o budowanie budynków, z których są surowce na budowę innych budynków i ogólnie wysyłanie swoich robotników do pracy.

 4. Bardzo fajny odcinek – inny (brak stałych działów) nie znaczy gorszy Panowie. Czasem mały, niezaplanowany lifting może pomóc audycji. Ode mnie zdecydowany + . Brawo za konsekwencję i zaangażowanie. Btw – słuchają Was nie tylko w Polsce (np ja Was słucham w Irlandii).

 5. Świetny odcinek, świetny wywiad. Brawa wielkie za pomysł zapraszania gości i za ich dobór. Bardzo ciekawie posłuchać co ma do powiedzenia człowiek który zajmuje się planszówkami od strony bussinesowej.
  Choć musze przyznać że fakt że Wasz gość współfinansuje/bierze udział w wyadaniu gry w którą nigdy nie grał – mowa tu o Agricoli – mnie zszokował!!!

  Generalnie brawo i nie przejmujcie się problemami technicznymi.

 6. Bardzo dobry i ciekawy odcinek. Bazik na początku i końcu brzmi jak rasowy radiowiec.

  /geko

 7. Bazik jesteś wielki! Kolejny odcinek, w którym nie zabrakło Agricoli :P Chociaż słyszę, że pojawiła się konkurencja ze strony Szymona z „jego” Balloon Cup :D
  Bardzo przyjemny odcinek. Odniosłem wrażenie jakby powiało wiosną, znaczy się taką świeżością, a przykry incydent, który zafundował Wam Pancho chyba wyszedł w sumie na dobre, bo wręcz tryskaliście humorem za co pełen „szacun”. Widać cierpliwość i opanowanie nerwów nabyte podczas wielu rozgrywek na coś się przydały (chyba, że w jakiś inny sposób ukoiliście nerwy i rozweseliliście się, ale się do tego nie przyznajecie ;P).

  Bogas

 8. utworzyliscie hiper mega nowatorski i zarabisty system oceny gier, wiec ja utworzylem charakteryzujacy sie tymi samymi cechami system oceny planszostacji :-) – ma on 2 oceny: ’ trakcie odcinka 'odplynalem w planszowkowy swiat’ i 'nie odplynalem w planszowkowy swiat’. Odcinek 8 zdecydowanie lapie sie do pierwszej kategorii. :-)

 9. bardzo fajny odcinek – zmiana formy zupełnie nie zmniejszyła jakości, nawet dodała smaczku!

  Mała uwaga – Marcin ma raczej ksywkę ACIK niż CIEŚLIK :)

  Dobra robota!

 10. wiesz browarion, to jest tak: jemu sie wydaje ze on jest cieslik, a zona to acik. tyle ze jak tylko on sie wypowiada majac konto jakie ma to nic dziwnego ze dla nas jest tak jak mowisz :-)
  ale nie martw sie – 2 dni powtarzania sobie 'cieslik’ bez przerwy, i rowniez ty bedziesz w stanie przeprowadzic wywiad i nie pytac o nic jego zone :-D

 11. Bardzo ciekawy odcinek. Dzięki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*