Home | Targi w Essen | Essen 2010 | Nie musisz jechać do Essen!

Nie musisz jechać do Essen!

❍ Reading Time: < 1 minute

Już za dwa i pół miesiąca odbędzie się w Gdyni druga edycja GRAMY – imprezy, która w zeszłym roku zebrała bardzo dobre recenzje i odwiedziło ją prawie 1000 miłośników planszówek. Miejsce to samo co ostatnio (kompleks konferencyjny Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego), organizatorzy ci sami (Centrum Nauki Experyment, Stowarzyszenie FunReal, krewni i znajomi królika – Żółte Koszulki). Jeszcze więcej gier, jeszcze więcej punktów programu, jeszcze więcej miejsca i jeszcze więcej ławek (był to ostatnio towar deficytowy :)).

Wkrótce będziemy publikowali więcej informacji na temat imprezy – jednak już teraz mogę powiedzieć, że nasze hasło przewodnie to „Nie musisz jechać do Essen”! GRAMY odbywa się w dwa tygodnie po SPIEL, największych na świecie targach gier planszowych w Essen (Niemcy) i w tydzień po Lucca Comics & Games (Włochy) – na obu imprezach będą nasi wysłannicy, którzy upolują dla Was najlepsze, najgorętsze światowe premiery tej jesieni!

Data: 6-7 listopada 2010
Godziny: sobota 10-20, niedziela 10-18
Miejsce: Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia
Wstęp: normalny 4 zł, ulgowy 2 zł / dzień

Strona WWW: http://www.festiwalgramy.com/

Tej jesieni – zapraszamy do Gdyni!

11 komentarzy

 1. No to tłumy gwarantowane.

 2. Fajny klimat mają na północy, mówię o GRAMY. Byłem i polecam

 3. Chętnie bym odwiedził Gdynię i Gramy w listopadzie, ale to zależy od żony i mojej pracy:P i wydaje mi się że chyba bardziej od żony;) Zobaczymy, ale sądząc po poprzednich edycjach zapowiada się świetna zabawa.

 4. @Olbmar – praca w weekend? Daj spokój :)

 5. Niektórzy muszą robić, żeby nie robić mógł ktoś;)A tak na serio to do Gdyni spod Wawy mam kawałek i wolałbym pojechać sobie spokojnie w piątek żeby mnie nic nie ominęło:)Z robota nie powinno być problemu chyba, że mi jakiś dyżur wyskoczy akurat, tu chodzi bardziej o żonę;)Ale mam jeszcze ponad 2 miesiące na negocjacje.

 6. Wstep az 4 PLN? Ale drozyzna… 8)

 7. @Don Simon – 4 zł za dzień – czyli razem 8 zł! Kradzież w biały dzień :)

 8. A pomyśleć że w stanach nie dość że muszą zapłacić kilkadziesiąt dolarów za wejście to potem jeszcze wykupić wejściówki do sali z grami, zapłacić za demo najnowszej gry od FFG itd itp :>

  No ale skala trochę u nas mniejsza ciągle. Ale ja w każdej chwili jestem w stanie przyjąć zapłatę za demo Magnum Sal :P

 9. yosz jaką masz stawkę? :)

 10. Pudełko ptasiego mleczka ;)

 11. A nie kilogram soli ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*