Home / Artykuły / 10-lecie GF / A czy Ty wypełniłeś/łaś już ankietę jubileuszową?

A czy Ty wypełniłeś/łaś już ankietę jubileuszową?

I_want_youAnkietę z okazji dziesięciolecia Games Fanatic wypełniło już ponad 300 osób, ale wciąż czekamy na kolejne głosy. Pamiętajcie: każda informacja, każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Chcemy wiedzieć kim jesteście, Drodzy Czytelnicy, co Was najbardziej interesuje w planszówkowym światku, na teksty jakiego rodzaju czekacie najbardziej, w jaki sposób powinniśmy dla Was redagować GF.

Chcemy być po prostu coraz lepsi i ten nasz rozwój będzie dla Was najlepszą nagrodą za wypełnienie ankiety. A nagrodą uzupełniającą i całkiem wymierną, będzie dodatkowa szansa na wygraną w konkursie jubileuszowym, w którym – przypominamy – do zdobycia jest specjalne wydanie Ticket to Ride: 10th Anniversary Edition.

Aha – będzie nam też bardzo miło, jeśli polubicie nasz fejsbukowy profil. Zresztą, jak można nie lubić Games Fanatic, za te 10 lat pisania o planszówkach, prawda? :)

PS. A ninejszy wpis jest 4000 tysięcznym tekstem  opublikowanym się na łamach Games Fanatic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Mezo

Hurra! Nowa gra przed premierą! Klimaty Azteków (potem przeczytałem że Majów)- rzadko używane, a lubię. Hype na grę słyszę od pół roku, z KS (na którym było wydanie pierwotne) mam dobre doświadczenia, tak samo z wydawnictwem Portal. Szybko przeczytam instrukcję i wesoło rozpracujemy grę na najbliższym spotkaniu! Cóż… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap