Home / Wiadomości / Patronaty / Kryptos – instrukcja i pokazy przedpremierowe

Kryptos – instrukcja i pokazy przedpremierowe

Już niedługo, bo od 4 do 7 września 2014 na Ogólnopolskim Konwencie Miłośników Fantastyki „POLCON”, będziecie mogli wziąć udział w przedpremierowych pokazach gry „Kryptos”! Sama premiera zaś nastąpi dwa tygodnie później.

Kryptos_prezentacja_gry

Elementy gry

„Kryptos” to lekka, szybka i dynamiczna gra logiczna przeznaczona dla 3–6 graczy. Ich zadaniem jest odgadywanie i dedukowanie wartości kart posiadanych przez przeciwników. Pomaga w tym plansza informująca o tym jakie karty są już odsłonięte przez wszystkich graczy a także kolorowe żetony. Gra testowana była w ramach spotkań Monsoon Group a za oprawę graficzną odpowiada Łukasz Pogoda.

Pudełko gry jest niewielkie i poręczne, a mieści się w nim:

  • plansza z torem kodu
  • 55 kart
  • 48 żetonów
  • 6 znaczników punktacji
  • 3 instrukcje w językach: polski, angielski, niemiecki

Instrukcja w języku polskim

Premiera gry zaś będzie miała miejsce na Festiwalu Fantastyki Copernicon w Toruniu, który odbywa się w dniach 19-21 września.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pomóż Ludiversum przetrwać pandemię

Od nieco ponad tygodnia na platformie wspieram.to trwa kampania Ludiversum – katowickiej kawiarni planszówkowej, którą Games Fanatic objęło patronatem. Pieniądze zgromadzone w czasie zbiórki pomogą jej przetrwać okres lockdownu. Jako że nasi czytelnicy rozsiani są po różnych rejonach Polski, nie wszyscy pewnie mieliście przyjemność odwiedzić Ludiversum. Ja miałam to szczęście, że mogłam obserwować proces tworzenia się tego kultowego już miejsca właściwie od początku. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap